Godło Polski
BIP

Aktualności

Niedziela z ortografią i interpunkcją

DyktandoW niedzielę 18 listopada 2018 r. odbyło się IV Wronieckie Dyktando, które zorganizowała Gmina Wronki i Wroniecki Dom Kultury. Nasza szkoła miała swoich licznych reprezentantów,  którzy odważyli się zmierzyć z zawiłościami polskiej ortografii. Cieszymy się, że nasi uczniowie są aktywni i otwarci 

Czytaj więcej...

Karolina Radziszewska ...

Laureatki

z klasy 6s laureatką konkursu plastycznego. 14 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka odbył się we Wronkach I Międzyszkolny Konkurs Plastyczno – Historyczny „100 LAT ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI.” Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie plakatu, który w sposób symboliczny obrazowałby to

Czytaj więcej...

Gmine Obchody Stulecia Odzyskania Niepodległości

Święto Niepodległości 2018

Gminne obchody 100-lecia odzyskania niepodległości rozpoczęły się Mszą w intencji Ojczyzny, w której uczestniczyli mieszkańcy naszego miasta, poczty sztandarowe, przedstawiciele władz i zakładów pracy.  Następnie wszyscy udali się na przemarsz ulicami Wronek.

Czytaj więcej...

Siatkówka dziewcząt

Siatkówka 2018

W sobotę 10 listopada w naszej hali sportowej odbył się Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wronki. W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół z Pniew, Rokietnicy, Chrzypska Wielkiego oraz dwie ekipy z naszej szkoły.

Czytaj więcej...

Mój kraj szczęśliwy...

100 lat Niepodległej

...śpiewali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach podczas uroczystego apelu z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.
Dzisiejszy nastrój bardzo trafnie opisał w 1918 r. Jędrzej Moraczewski:

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Informacje o ubezpieczeniu uczniów
Poczta