Godło Polski
BIP

Konkurs ortograficzny 2020

Konkurs ortograficzny

Jak co roku, poloniści z naszej Szkoły zorganizowali konkurs ortograficzny. Do boju zgłosili się, zarówno młodsi, jak i najstarsi uczniowie. Tekst najeżony był ortograficznymi pułapkami, ale uczestnicy dzielnie walczyli. Ostatecznie, zwycięzcami okazali się:

Czytaj więcej...

Dla Babć i Dziadków

Spotkanie międzypokoleniowe

Odwiedziny Seniorów

W poniedziałek 20 stycznia, w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów z podopiecznymi Dziennego Domu Seniora we Wronkach. W ramach wydarzenia seniorzy obejrzeli "Opowieść wigilijną"  i wraz z klasą I b wzięli udział w warsztacie plastycznym. 

Czytaj więcej...

Zosia Gorzkowska - Dumą Wronek 2019

Zosia - Duma Wronek 2019

Uczennica Liceum Ogólokształcącgo im. Adama Mickiewicza nr 8 w Poznaniu, absolwentka naszej szkoły Zosia Gorzkowska, 16 stycznia br. podczas Noworoczej Gali otrzymała Nagrodę Burmistrza - Dumę Wronek jako szczególne wyróznienie w kategorii osiągnięć naukowych w roku szkolnym 2018/19.

Czytaj więcej...

Uczniowie SP3 w 28 Finale WOŚP

Finał WOŚP we Wronkach

12 stycznia br. 24 wolontaruiszy z naszej szkoły wzięło udział w 28 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie kwestowali na ulicach Wronek, pomagali w licznych pracach na terenie Wronieckiego Ośrodka Kultury - głównego sztabu orkiestry a także swoimi występami uświetniali imprezę podczas licytacji. 

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta