Godło Polski
BIP

Zajęcia Pozalekcyjne w I semestrze r. szk. 2017/2018

Małgorzata Anioł
Koło sportowe
czwartek 15;15
Karolina Barłóg
Koło z j. angielskiego
piątek 13:20
Anna Biedziak Zajęcia rekreacyjno-sportowe, piłka siatkowa piatek 14:20
Maria Czekalska
Koło biologiczno-chemiczne
piątek 14:30
Bartosz Hoffmann
Zajęcia dodatkowe - piłka nożna dla klas siódmych
poniedziałek 15:30
Lucyna Jasionowska
Koło matematyczne dla klas siódmych
czwartek 15:15
Anna Borowiak Koło teatralne dla uczniów klas siódmych i gimnazjalnych, koło polonistyczne poniedziałek 14:20, wtorek 14:20
Sabina Jasińska
Koło "Edukacja globalna"
wtorek 12:20
Emilia Jędrzejczak
Koło biblioteczne
czwartek 13:25
Szymon Kaźmierczak Kolo bibilijne środa 15:10
Maria Kęsy
Terapia pedagogiczna
Zajęcia integracyjne
wtorek 14:20
czwartek 14:30
Hanna Klemenska
Koło zainteresowań dla klas trzecich
piątek 14:30
Monika Kowalska
Koło fizyki
wtorek 13:35
Bogusława Kmita Kawiarenka internetowa oraz  "pogotowie matematyczne" środa 13:30
Lidia Kremer
Zajęcia rekreacyjno-sportowe 
czwartek 14:30
Iwona Krzyżanek
Kółko plastyczne 
wtorek 14:20
Katarzyna Lutomska
Koło polonistyczne
poniedziełek 14:20
Piotr Ławniczak
Zajęcia rekreacyjno-sportowe
środa 15:15
Małgorzata Merecka
Koło języka angielskiego
piatek 14:30
Marieta Mikolajczak
Koło historyczne
wtorek 14:20
Fabian Myszkowski
Zajęcia dodatkowe: piłka nozna dla chłopców i dziewczynek (5 i 6 klasa)
środa 15:15
Rafał Nawrocki
Zajęcia matematyczne dla klas II gimnazjum
Koło matematyczne dla klas VII
poniedziałek 14:20
poniedziałek 15:15
Malgorzata Pacholczyk-Busen
Kolo języka niemieckiego
czwartek 15:15
Ewa Pilarczyk
Koło geograficzne/artystyczne
środa 14:15
Agnieszka Pilarska
Zajęcia rekreacyjno-sportowe 
środa 15:15
Karolina Pospieszna-Firlet Kolo języka angielskiego
środa 11:25, środa  14:25
Anna Ruta
Koło polonistyczne
poniedziałek 14:25
Beata Pyzik
Koło biologiczne - rozwijające
Koło biologiczne - uzupełniające
czwartek 14:20
wtorek 13:20
Joanna Sip
Kółko przygotowujące do egzaminu z języka niemieckiego
poniedziałek 14:20
Julia Spychała
Koło geograficzne
poniedziałek 15:10
Arlena Stachowiak
Kółko matematyczne
Kółko uzupelniające
wtorek 15:10
środa 14:20
Katarzyna Szablewska
Kółko polonistyczne, koło przygogtowujące do konkursów
poniedziałek 13:20, wtorek 14:30, piątek 14:20
Katarzyna Śrama
Koło wolontariatu
wtorek 13:35
Boguslaw Świniarski
Kółko sprawnych rąk
środa 13:30
Marcin Wilk
Kółko historyczne
poniedziełek 14:25, wtorek 14:25
Patrycja Wituska
Koło projektowe
Koło chemiczne
czwartek 14:20
wtorek 15:10
Łukasz Woźny
Koło języka angielskiego
środa 14:25
Plan Lekcji
Jadłospis
Tematy Projektów Edukacyjnych