Godło Polski
BIP

Aktualności

Czytam w podróży... Herberta 2016

Czytam Herberta 20166 kwietnia 2016 r., już po raz czwarty, wolontariusze ze szkół noszących imię Zbigniewa Herberta, jak również przedstawiciele innych szkół niezrzeszonych w Klubie Herbertowskich Szkół zachęcali do czytania.

Wszystkim zainteresowanym rozdawali zakładki do książek z tekstem wiersza Zbigniewa Herberta. Również nasza szkoła - Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta włączyła się do IV edycji akcji "Czytam w podróży... Herberta". Wolontariuszy - uczniów klas trzecich można było tego dnia spotkać na dworcu PKP i w busach komunikacji miejskiej. 

„Czytam w podróży” to wspólny projekt Fundacji im. Zbigniewa Herberta oraz Klubu Herbertowskich Szkół, którego celem jest upowszechnianie twórczości Zbigniewa Herberta, jak również szeroka popularyzacja czytelnictwa. Partnerami akcji „Czytam w podróży”, realizowanej w ramach kampanii społecznej „Pan Cogito”, są Biblioteka Narodowa, Instytut Książki oraz Instytut Adama Mickiewicza, partnerem strategicznym zaś Alior Bank. Projekt dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. (źródło: www.fundacjaherberta.com).

Więcej o akcji...

czytam 2 Czytam Herberta 2016 Czytam Herberta 2016 Czytam Herberta 2016
Czytam Herberta 2016 Czytam Herberta 2016 Czytam Herberta 2016 czytam 7
Czytam Herberta 2016 Czytam Herberta 2016    

 

 

 

Szkoła w Chmurze Microsoft
Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta