Godło Polski
BIP

Aktualności

Z Kroniki Szkoły - Kwiecień

Nasi laureaci Kwiecień to - dla wielu naszych gimnazjalistów - miesiąc sukcesów i szczególnych dokonań. Poniżej kilka słów o nich....

Kronikarskie informacje przekazały: p. Beata Pyzik, p. Katarzyna Szablewska i p. Iwona Krzyżanek.

 • Pomoc Pogorzelcom z Dusznik
  Marta Bartkowiak i Julia Nowicka wolontariuszki z klasy III F wzruszone losem rodziny pogorzelców z Dusznik postanowiły zorganizować na terenie Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta zbiórkę darów celem niesienia pomocy poszkodowanym. Dziewczyny zebrały sporo żywnści i ubrań a nawet imiennych upominków dla ocalałych z pozaru dzieci. 11 kwietnia Pani Nowicka wraz z wolontariuszkami przekazała dary potrzebującym. Dziękujemy wszystkim darczyńcom a przede wszystkim naszym wspaniałym uczennicom.

 • Skuteczna Pomoc Przedmedyczna
  16 kwietnia w Lubaszu odbył się X turniej Drużyn Młodzieżowych Ratowników Przedmedycznych Szkół Gimnazjalnych. W konkursie wzięło udział 10 drużyn z całego rejonu. Podczas turnieju sprawdzano wiedzę teoretyczną i praktyczną z dziedziny ratownictwa. Najlepiej test napisała uczennica naszego gimnazjum Maja Krygier, która to w tej kategorii konkursu zajęła I miejsce, później było już tylko równie dobrze. Gimnazjum im. Z. Herberta w części praktycznej zajęło I i II miejce. I miejsce zajęła drużyna z klasy IIIA w składzie: Katarzyna Mikołajczak, Dominika Telak, Mikołaj Pruc i Krzysztof Wiśniewski, II miejsce drużyna z klasy IIIC: Joanna Regdosz, Agnieszka Sokołowska i Kajetan Nowak. Wronki zgarnęły wszystkie nagrody pozostawiając smutnych rywali.

 • Ogólnopolska Olimpiada o Zdrowym Stylu Życia
  Marta Bartkowiak uczennica klasy III F - laureatką Ogólnopolskiej Olimpiady o Zdrowym Stylu Życia. 18 kwietnia w Poznaniu odbyły się eliminacje wojewódzkie tego konkursu, w których Marta zajęła II miejsce. Tylko 1 punkt dzielił naszą gimnazjalistkę od lauru zwycięstwa. Duża wiedza, ogromne zaangażowanie w akcje prozdrowotne były gwarantem sukcesu, do najwyższej nagrody zabrakło może trochę szczęścia

 • Gratulacje dla Wojtka!
  14 kwietnia 2016 r. w Szkole Muzycznej w Poznaniu odbyło się oficjalne wręczenie dyplomów laureatom konkursów przedmiotowych. Wśród zgromadzonych w auli uczniów znalazł się Wojciech Nowak z klasy III F - laureat Przedmiotowego Konkursu Historycznego. Jeszcze raz gratulujemy sukcesu i pasjiw rozwijaniu swoich zainteresowań.

 • „Tu i teraz”  to motyw przewodni XIV edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego – „Inne spojrzenie”. Organizator – Dyrektor Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Sosnowcu zachęcił uczestników do refleksji nad samym sobą i nad otaczającą Nas piękną rzeczywistością. Nad tym co ulotne, prawdziwe i najważniejsze. Nad czymś co stanowi dla Nas największą wartość – Nasze życie, które toczy się „Tu i teraz”. Laureatką Wyróżnienia w tym konkursie jest uczennica naszego gimnazjum z kl. IIIa - Maria Lukas.

 

Nasi laureaci Nasi laureaci Nasi laureaci Nasi laureaci
Nasi laureaci Nasi laureaci Nasi laureaci Nasi laureaci
Nasi laureaci Nasi laureaci Nasi laureaci Nasi laureaci
Szkoła w Chmurze Microsoft
Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta