Godło Polski
BIP

Aktualności

Turniej minisiatkówki w Szamotułach

Turniej minisiatkówki

W niedzielę 9 grudnia w nowej hali sportowej Szamotulanka w Szamotułach odbył się duży turniej minisiatkówki dla dziewcząt i chłopców. W zawodach dla dziewcząt urodzonych w 2008

 i młodszych wystąpiły nasze uczennice: Gabrysia Irzykowicz i Julka Śrama z kl. V S (I zespół) oraz Martyna Kurowska i Tosia Świderska z kl. IV S (II zespół).
W całym turnieju wystąpiło 36 zespołów dwuosobowych z całej Wielkopolski. W pierwszej fazie zawodów rozgrywano mecze eliminacyjne w grupach "każdy z każdym" i nasze zespoły zajęły IV miejsce (Gabrysia i Julka) i VI miejsce (Martyna i Tosia). Po przerwie obiadowej już w nowych grupach Gabrysia i Julka wygrały wszystkie swoje mecze i zajęły ostatecznie 19 miejsce, a Martyna i Tosia także po wygraniu wszystkich spotkań zajęły 31 miejsce.
Nasze dziewczynki startujące po raz pierwszy w tak dużych zawodach były bardzo zestresowane, nie zawsze wszystko im wychodziło, ale i tak pokazały się z dobrej strony i wierzymy, że z każdym nastepnym turniejem będzie coraz lepiej.

Leszek Biedziak

Turniej minisiatkówki Turniej minisiatkówki Turniej minisiatkówki Turniej minisiatkówki
Turniej minisiatkówki Turniej minisiatkówki    

 

Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta