Godło Polski
BIP

Aktualności

Świetny występ naszych biegaczy

Biegi przełajowe

W środę 27 marca w Szamotułach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych. W zawodach bardzo dobrze zaprezentowała się liczna grupa dziewcząt i chłopców z naszej szkoły, w sumie biegało 42 reprezentantów naszej "trójki".

Wszyscy uczestnicy ukończyli swoje biegi godnie reprezentując szkołę. W biegu najmłodszych dziewczynek czyli z rocznika 2008 i młodszych, wysokie 5 miejsce zajęła Martyna Kurowska z IV S, a w tym samym biegu chłopców również piąte miejsce zajął jej brat Marceli z V S.
Najbardziej udany był jednak bieg chłopców z rocznika 2006-2007 (VI - V kl.), w którym Mistrzem Powiatu został Adrian Czaprański z VI S, a trzecie miejsce wywalczył Gracjan Wojciechowski również z VI S. W punktacji drużynowej nasi chłopcy z grupy młodszej (IV kl.) zajęli pierwsze miejsce i razem z Adrianem i Gracjanem wywalczyli awans do Mistrzostw Wielkopolski, które odbędą się 5 kwietnia 2019 r. w Żerkowie.
Wielkie brawa dla wszystkich biegaczy, a za Adriana, Gracjana i 6 chłopców z rocznika 2008 trzymamy mocna kciuki, aby dobrze wypadli na zawodach wojewódzkich.

Leszek Biedziak, Fabian Myszkowski

Biegi przełajowe Przełaje Przełaje Przełaje

 

 

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta