Godło Polski
BIP

Aktualności

Plastik? Rezygnuję, redukuję, segreguję

Sprzątanie świata 202Oto dylematy z jakimi przyszło się zmierzyć tegorocznym uczestnikom 27 już akcji Sprzatanie Świata - Poland. Uczniowie naszej szkoły dzielnie stawili czoła górom pastiku wszechobecnego w najbliższej okolicy. Mimo rosnących z roku na rok opłat zwiazanych z odbiorem i utylizacją

odpadów śmieci są i pewnie będą odrażajacą wizytówką naszego miasta. Liczne apele o kulturę zachowań chroniących środowisko naturalne, nie przynoszą pożądanych efektów. Cóż, pozostaje nadzieja, bo ta umiera ostatnia, może  w końcu pojawią się prozaiczne  wyrzuty sumienia,których skutkiem będzie długo wyczekiwana ludzka przyzwoitość. Póki co, dzieci i młodzież sprzatają Świat. Dziękujemy za wspaniałą ekologiczną postawę i aktywny udział  w akcji klasom: 8s,8b,7b,7e,2a,2b,1b oraz ich wychowawcom. Fotoreportaż

Organizatorzy

 

 

Szkoła w Chmurze Microsoft
Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta