Godło Polski
BIP

Aktualności

ALARM!!!

Próbny alarm 2020

23 września br. odbył się w naszej szkole alarm przeciwpożarowy. Ewakuacja przebiegła sprawnie i bez zakłóceń, cała szkolna społeczność szybko znalazła się na boisku szkolnym czyli miejscu zbiórki. Ochotnicza Straż Pożarna, w okrojonym pandemicznym składzie, przyjechała na czas. Na szczęście był to alarm symulowany.

Czytaj więcej...

Plastik? Rezygnuję, redukuję, segreguję

Sprzątanie świata 202Oto dylematy z jakimi przyszło się zmierzyć tegorocznym uczestnikom 27 już akcji Sprzatanie Świata - Poland. Uczniowie naszej szkoły dzielnie stawili czoła górom pastiku wszechobecnego w najbliższej okolicy. Mimo rosnących z roku na rok opłat zwiazanych z odbiorem i utylizacją

Czytaj więcej...

Nasi Superbohaterowie - finał

Superbohaterowie10 września wręczono nagrody uczniom, którzy wzięli udział w projekcie „Nasi Uczniowie- Superbohaterowie”. Przypominamy, że akcja ta odbyła się podczas zdalnego nauczania i spotkała z wielkim zainteresowaniem. Zachęcamy do śledzenia kolejnych propozycji wspólnej zabawy i udziału w naszych konkursach. 

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Dzień Kropki

Dzień Kropki

16 września zakończyliśmy obchody Międzynarodowego Dnia Kropki. Jest to popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy. Tego dnia uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy instytucji kultury na całym świecie, organizują wiele ciekawych zabaw i happeningów, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, 

Czytaj więcej...

mLegitymacje

mLegitymacja

Nasza szkoła podpisała porozumienie z Ministerstwem Cyfryzacji. Tym samym możemy naszym uczniom wydać dokument elektroniczny - mLegitymacja.
Dokument elektroniczny – mLegitymacja szkolna ma taką samą funkcję i moc prawną jak legitymacja wydana w wersji papierowej. 

Czytaj więcej...

Szkoła w Chmurze Microsoft
Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta