Godło Polski
BIP

Aktualności

Turniej LASERTAG

LaserTag 1

W niedzielę 17 lutego 2019 r.  uczniowie naszej szkoły brali udział w Turnieju LaserTag, który odbył się w hali sportowej. Był to pierwszy taki turniej w Szkole Podstawowej nr 3 i bardzo się cieszymy z dużej frekwencji. Uczniowie rywalizowali w drużynach sześcioosobowych w pojedynkach o flagę. 

Czytaj więcej...

Walentynki 2019

Walentynki 2019

Tradycyjnie, w walentynki, w naszej szkole obchodziliśmy Dzień na czerwono. SU zorganizował podczas przerw zabawę taneczną przy piosenkach o miłości. Można też było poczęstować się walentynkową herbatką.

Czytaj więcej...

Pływanie

Pływanie 2019

Dzisiaj tj. 13 lutego 2019 roku nasi uczniowie startowali w Mistrzostwach powiatu szamotulskiego w pływaniu, reprezentując gminę Wronki. Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: Goran Brzóska, Jakub Michalski i Jakub Grzelewski - 5s,  Zosia Zielińska, Alex Duda, Karol Kwaśny - 7a oraz Mikołaj Bombała - 3d.

Czytaj więcej...

Turnieje minisiatkówki w Pile

Turniej minisiatkówki

W niedzielę 10 lutego nasze uczennice z klas sportowych V i VI wzięły udział w pierwszym etepie rozgrywek w minisiatkówce pod hasłem KINDER SPORT. Wyjazd do Piły okazał się udany, gdyż dwa nasze zespoły awnsowały do drugiego etapu, który odędzie się w marcu.

Czytaj więcej...

Ze sportu szkolnego

W czwartek 7 lutego odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców, w których uczestniczyło ogółem 24 uczniów z różnych klas. W kategorii dziewcząt zdecydowanie wygrała Zosia Dominiczak z kl. III D, drugie miejsce zajęła Iza Buszka z VIII A, a trzecie miejsce Ania Pospieszna z kl. VI sportowej.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów