Godło Polski
BIP

Aktualności

Brawa dla Dobrosi!

Dobrosia Smółka

30 maja 2019 r. została ukończona praca komisji konkursowej II edycji ogólnopolskiego konkursu dla młodzieży szkolnej "Bohaterowie są wśród nas". Do organizatorów konkursu napłynęło 269 prac (w tym 52 o charakterze multimedialnym - prezentacje i filmy) ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całego kraju.

Czytaj więcej...

Konkursowe zmagania

Konkursowe zmagania

29 maja 2019r odbył się konkurs ze znajomości cyklu o Harrym Potterze. Organizatorami wydarzenia byli p. Paweł Bocian oraz p. Anna Borowiak. Uczniowie musieli wykazać się wnikliwą znajomością książek (adaptacja filmowa nie wystarczyła, by odpowiedzieć na wszystkie pytania).

Czytaj więcej...

Wycieczkowy tydzień

Kraków - klasy 3a, 3c, 3d, 3f, 8aOd 13 do 17 maja 2019 r. odbywały się w naszej szkole wycieczki dydaktyczno-krajoznawcze. Uczniowie rozjechali się więc niemal po całej Polsce - od południa, po północ naszego kraju. Szczególną popularnością cieszył się Kraków, ale zwiedziliśmy też Wieliczkę, Gdańsk, Wrocław, Kaszuby, Srebrną Górę, Kotlinę Kłodzką, Oświęcim, 

Czytaj więcej...

Julia Rusinek na Mistrzostwach Polski

Julia na mistrzostwach 1

Uczennica VII klasy sportowej Julia Rusinek od wtorku przebywa na Mistrzostwach Polski w Piłce nożnej kobiet. Mistrzostwa rozgrywane są w Szamotułach. Julka występuje na pozycji napastnika w Reprezentacji województwa Wielkopolskiego.

Czytaj więcej...

NASI - wicemistrzami Wielkopolski!

Foto z etapu rejonowego rozgrywek

9 kwietnia 2019 r. uczniowie naszej szkoły rozpoczęli przygodę z turniejem „Piłkarska Kadra Czeka”. Na pierwszym etapie reprezentowaliśmy naszą gminę w etapie powiatowym. Turniej odbył się na boiskach w Gałowie 

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Informacje o ubezpieczeniu uczniów
Poczta