Godło Polski
BIP

Aktualności

Ostatnie dni roku szkolnego....

...przebiegły pod znakiem zabawy i pożegnań. 19 czerwca odbył się Dzień Sportu i obejrzeliśmy spektakl, który nasi uczniowie przedstawiali na gminnym Pikniku Ekologicznym. Następnego dnia (20 czerwca) braliśmy udział w Festiwalu Piosenki Anglo- i Niemieckojęzycznej. 

Poniżej fotoreportaże z ostatnich dni roku szkolnego.

Czytaj więcej...

Informujemy!

Drodzy Uczniowie i Rodzice, uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18 odbędzie się:

  • dla klas trzecich gimnazjum - 22 czerwca 2018 r. o godz. 9.00
  • dla klas IV-VII szkoły podstawowej i klas drugich gimnazjum - 22 czerwca 2018 r. o godz. 11.30

Uwaga Rodzice! Program "Dobry Start"

Program "Dobry start", zwany inaczej 300+, to nowy program wsparcia dla rodzin z dziećmi w wieku szkolnym. Polega na wypłacie jednorazowego świadczenia dla każdego uczącego się dziecka. Właśnie ruszyła akcja informacyjna. Poniżej publikujemy informacje dotyczące programu.

Ulotka1 Ulotka2

Zwycięzcy Konkursu Przyrodniczo-Sportowego

Zwycięzcy

8 czerwca uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce w XVI Konkursie Przyrodniczo-Sportowym, który odbył się w Obornikach. Drużyna z klasy VII A w składzie: Zofia Gorzkowska, Agata Miężał, Anna Michalska, Mateusz Rusin, Tomasz Stołowski w eliminacjach finałowych pokonała osiem zespołów z rejonu Wielkopolski.

Czytaj więcej...

Tylko mnie poproś do tańca...

Dzień Tańca

6 czerwca 2018 roku, w naszej szkole odbył się pierwszy w historii Dzień Tańca. Impreza została zorganizowana przez członków Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunkami, panią Anną Borowiak oraz panią Patrycją Wituską. Mieliśmy okazję uczestniczyć w apelu, na którym zaprezentowały się profesjonalne grupy taneczne

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Rekrutacja do szkół  średnich