Godło Polski
BIP

DRODZY CZYTELNICY

Aby umożliwić Wam kontakt ze światem książki informujemy, że począwszy od dnia 16 listopada 2020r. (do odwołania) będzie możliwość korzystania z zasobów biblioteki szkolnej - w każdy poniedziałek i piątek, w godzinach od 12:00 do 14:30. Istnieje możliwość umówienia się w innym terminie (kontakt przez e- dziennik z p. Emilią Jęchorek). Serdecznie zapraszamy!

#SzkołaDoHymnu 2020

Szkola do hymnu 2020

Już po raz kolejny MEN zachęca uczniów i nauczycieli, aby w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11 zaśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”. W tym roku będzie to wtorek, 10 listopada. Nasza szkoła również chce włączyć się we wspólne świętowanie tej szczególnie ważnej dla Polaków rocznicy. Zapraszamy do wspólnego śpiewania hymnu na Teamsie! Możesz także poprosić swoich domowników, by nakręcili filmik z Twojego śpiewania, który udostępnisz potem swojemu wychowawcy na OneDrive. Odśpiewajmy hymn narodowy we wtorek, 10 listopada o godz. 11:11. Link do podkładu muzycznego - w e-dzienniku!

Z kroniki klas I i II

Postacie z BajekW piątek 6 listopada 2020 r., klasa 2A spędziła miło czas trenujac grę w kręgle. Dziękujemy Pani Natalii za pomoc w bezpiecznym przebiegu zajęć. :) Fotoreportaż

5 listopada obchodziliśmy Dzień Postaci z bajek. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły przebrali się w tym dniu za swoich bajkowych ulubieńców. Były gry i zabawy oraz ciekawa pogadanka z Panią pedagog Maria Kęsy pt. "Czy Ty też możesz zostać superbohaterem?" Fotki 

Czytaj więcej...

KOMUNIKAT!

Szanowni Państwo, od poniedziałku 9 listopada br. klasy I - II przechodzą na nauczanie zdalne. Zajęcia stacjonarne dla wszystkich oddziałów I - VIII zostają zawieszone do 29 listopada 2020 r. Szczegółowy plan zajęć klas I - II otrzymają Państwo od wychowawców.
Szkoła zapewnia funkcjonowanie świetlicy dla uczniów z klas I - II, w szczególności dla tych których rodzice są zaangażowani bezpośrednio w walkę z pandemią.

Dyrektor szkoły - Dorota Babik

Pierwszaki dołączają do Klubu Kumpli

Certyfikat Klubu Kumpli

„Bądź kumplem, nie dokuczaj”, to tytuł akcji społecznej promującej koleżeńskie zachowania.

Jak wynika z badania SW Research przeprowadzonego na zlecenie Cartoon Network dokuczanie jest nadal bardzo realnym problemem wśród dzieci. Dlatego też aby zminimalizować w przyszłości ilość konfliktów i zachowań agresywnych uczniowie klasy 1 A poznawali swoje supermoce i możliwość wykorzystania ich w życiu codziennym. Stworzyli superbohaterów wyposażonych we własne moce, którzy czuwają nad życzliwą atmosferą w klasie, a także dowiedzieli się jak nie dać sobie dokuczać oraz poznali Kodeks Kumpla.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta