Godło Polski
BIP

Aktualności

Kochajmy Sudoku!

Sudoku

Sudoku jest jedną z najpopularniejszych łamigłówek na świecie. Od 2006 roku rozgrywane są w tej konkurencji otwarte mistrzostwa Polski oraz mistrzostwa świata. Również od 2006 roku odbywają się też w naszej szkole Mistrzostwa Szkoły w Sudoku. W obecnym roku mistrzostwa odbyły się w czerwcu a uczestnicy zmierzyli się 

Czytaj więcej...

Mistrzostwo Marka

Mistrz MarekMarek Regdosz osiągnął kolejny sukces - zająl pierwsze miejsce w finale centralnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. O sukcesie Marka słychać było dziś w całym mieście. Tym razem syreny strażackie zawyły nie z powodu pożaru czy zalania, lecz na powitanie MIstrza.

Literowanie po Angielsku

Konkurs "Literowanie po Angielsku"

Szkolny Konkurs Literowania po Angielsku dla uczniów klas 4 - 7 „Spelling Bee” odbył się w naszej szkole po raz pierwszy. 30 maja dziewięcioro uczniów zmierzyło się z niełatwym zadaniem literowania w języku angielskim.

Czytaj więcej...

Wzdłuż i wszerz Polski

Mazury

Majowy tydzień: 21-25.05.2018 r. poświęcony był wycieczkom szkolnym. Uczniowie prawie wszystkich klas wyruszyli na wędrowne szlaki i zwiedzili Polskę wzdłuż i  wszerz. Byliśmy w górach, nad morzem i nad jeziorami, w dużych zabytkowych miastach i mniejszych, rekreacyjnych miejscowościach. Opowieściom pewnie nie byłoby końca, więc zamieszczamy tylko FOTOREPORTAŻ. Zachęcam do przesyłania zdjęć poprzez Messengera!

Finalistki międzynarodowego konkursu YPEF

Finalistki YPEF22 maja 2018r w Warszawie odbył się VIII ogólnopolski finał konkursu YPEF- Joung People and European Forests. Szkoła na ulicy Polnej reprezentowana była przez dwie uczennice: Aleksandrę Zielińską z klasy 3a oraz Julię Stachowiak z klasy 3c. Konkurs podzielony był na dwa etapy. W pierwszym uczennice przygotowały prezentację w języku angielskim na temat zmian klimatycznych.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Rekrutacja do szkół  średnich