Godło Polski
BIP

Aktualności

Informacja o Konkursach Przedmiotowych

W październiku i listopadzie 2017 r. odbyły się  szkolne etapy wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Miło nam poinformować, że wymaganą liczbę punktów i awans do etapu rejonowego uzyskali:

  • z biologii - Julita Kubiś z III B, Aleksandra Zielińska z III A, Zofia Kujawa z III B i Julia Stachowiak z III C 
  • z historii - Marek Regdosz  z III D
  • z matematyki - Marek Regdosz z III D i Jan Jezierski z III A

Gratulujemy i życzymy powodzenia podczas kolejnych zmagań konkursowych.

Gminne Obchody Święta Niepodległości

Gminne obchody Święta Niepodległości

11 listopada poczet sztandarowy w składzie: Marta Krzyżaniak, Daria Ptak oraz Mikołaj Bombała wraz z opiekunem – P. Patrycją Wituską brali udział w gminnych obchodach Święta Niepodległości.

Czytaj więcej...

Zapytaj Mnie o Polskę...

Święto Niepodległości

Nasz patron, Zbigniew Herbert pisał, że „naród, który traci pamięć, traci sumienie”. By wypełnić nasz patriotyczny obowiązek, jak co roku, w naszej szkole obchodziliśmy uroczyście Narodowe Święto Niepodległości.

Czytaj więcej...

Wroniecki Ośrodek Kultury zaprasza!!!

konkurs wypisz wymalujNieważne, ile masz lat. Nieważne też, czym zajmujesz się na co dzień. Wystarczy, że kochasz rysować, malować, tworzyć, albo po prostu... pięknie piszesz. Każdy z nas - bez względu na wiek - ma prawo do marzeń, a my jesteśmy ciekawi, w jaki sposób nam te marzenia przedstawisz. Stwórz oryginalną kartkę świąteczną - najlepiej taką, jaką sam chciałbyś dostać. W prace plastyczne można włożyć wiele serca, a my jesteśmy ciekawi twojej kreatywności. 

Czytaj więcej...

Noc filmów z dreszczykiem...

Noc filmów z dreszczykiem

to już nasza listopadowa tradycja. W piątek, 3 listopada, odbyła się jego kolejna edycja zorganizowana przez Samorząd i jego opiekunki – panią Borowiak i panią Wituską. Uczniowie klas siódmych oraz gimnazjaliści spotkali się wieczorem w szkolnej auli,

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Tematy Projektów Edukacyjnych