Godło Polski
BIP

Aktualności

Nagroda dla Janka

Janek

III miejsce dla Janka Frankowskiego w Powiatowym Konkursie Literackim "O Złotą, Srebrną i Brązową Wronę"!
Uczeń klasy 7c otrzymał nagrodę za wzruszającą i intrygującą opowieść o losach pająka i jego właściciela. Wykazał się również umiejętnością interpretacji swojej pracy i dodatkowo dostał drugą nagrodę za  pięknie przeczytany tekst. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Nadchodzą Strażnicy Czystego Powietrza!

PLAKAT

Uwaga: nadchodzą STRAŻNICY CZYSTEGO POWIETRZA! Już 5 maja będą w Olszynkach, na wronieckim bulwarze i nadwarciańskiej plaży. Pojawi się dużo atrakcji. Start o 15:15!  

Czytaj więcej...

Święto Konstytucji we Wronkach

3 Maja

Tradycyjnie, 3 maja, przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w gminnych uroczystościach związanych z uchwaleniem Konstytucji 3 maja. Po mszy św. i uroczystościcah na wronieckim Rynku wszyscy przemaszerowali w pochodzie do lokalnych miejsc pamięci, gdzie złożyli wiązanki kwiatów. Więcej na temat Święta Konstytucji 3 Maja we Wronkach.

 

Kilka zdjęć z kwietnia....

Kwiecień, to w naszej szkole miesiąc egzaminów a także "otwartych drzwi" dla Rodziców przyszłych pierwszoklasistów. A oto kilka zdjęć z tych wydarzeń. 

Gdy nadchodzi maj...

APEL z okazji Świeta Konstytucji 3 Maja

... obchodzimy wiele doniosłych dla Polaków świąt: 15-lecie wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, Święto Flagi oraz Święto Konstytucji 3 Maja. 

228 lat temu uchwalono Konstytucję, Ustawę Rządową, która regulowała ustrój prawny Rzeczpospolitej Obojga Narodów, prawa oraz obowiązki człowieka i obywatela. Była pierwszą w Europie i drugą na świecie nowoczesną konstytucją.  Z tej okazji, 30 kwietnia 2019 r. obyła się w naszej szkole akademia poświęcona Konstytucji 3 Maja.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Informacje o ubezpieczeniu uczniów
Poczta