Godło Polski
BIP

Aktualności

Szanujmy wspomnienia...

Już za tydzień zakończymy ten bardzo dziwny rok szkolny 2019/2020. Ósme klasy opuszczą mury naszej szkoły i po wakacjach rozpoczną swój następny etap edukacji. Pozostaną po nich wspomnienia - na stronie internetowej szkoły, w kronice, na zdjęciach i filmach. Swoje wspomnienie z pobytu w szkole przedstawiają: Oliwia z 8a, Gabrysia, Andżelika i Hania z 8b, Martyna z 8c, Ania z 8d, Gabrysia z 8e i Julia z 8s.

Czytaj więcej...

Egzamin ósmoklasisty A.D.2020

Egzamin ósmoklasisty 2020

We wtorek rano, 16 czerwca, nasi uczniowie napisali pierwszy z egzaminów ósmoklasisty -  z języka polskiego.  Ze względu na epidemię koronawirusa egzaminy zostały przeniesone z kwietnia na czerwiec i odbywają się w szczególnym rygorze sanitarnym.  W środę ósmoklasiści zmierzą się z matematyką, a w czwartek - z językiem obcym.  Kilka zdjęć z tego wydarzenia

Jak uczyła się nasza klasa "0"?

Rodzice i Uczniowie klas VIII

Zbliża się egzamin ósmoklasisty. Jesteśmy przekonani, że pomimo zaistniałych warunków, każdy uczeń w pełni wykorzysta zasób swojej wiedzy i umiejętności, i napisze, jak umie najlepiej, ten pierwszy życiowy egzamin.

Harmonogram:

  • Język polski - 16 czerwca, godz. 9.00; czas trwania: 120 minut
  • Matematyka - 17 czerwca, godz. 9.00; czas trwania: 100 minut
  • Język obcy nowożytny - 18 czerwca, godz. 9.00; czas trwania 90 minut

Wyniki egzaminu ósmoklasiści poznają i otrzymają zaświadczenia do 31 lipca 2020 roku.

Procedury egzaminu zostały przesłane przez e-dziennik.

Dyrektor szkoły - Dorota Babik

Szanowni Państwo

Informuję, że został zmieniony Kalendarz pracy szkoły. Zarządzenie dotyczące tej zmiany zostało przesłane przez dziennik elektroniczny.

Dyrektor szkoły - Dorota Babik

Szkoła w Chmurze Microsoft
Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta