Godło Polski
BIP

Aktualności

Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej

Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej

21 maja 2018 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XXV Powiatowym Konkursie Wiedzy Ekologicznej PCK w Centrum Edukacji Przyrodniczej w Dąbrowie k. Pniew. Do rywalizacji przystąpiło 6 szkół podstawowych i 5 gimnazjów z powiatu szamotulskiego.

Czytaj więcej...

Mamy Sztandar!

Nadanie Sztandaru

19 maja 2018 r. odbyło się nadanie Szkole Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach Nowego Sztandaru. Apel rozpoczął się wprowadzeniem sztandaru przez poczet sztandarowy złożony z przedstawicieli Rady Rodziców:

Czytaj więcej...

Pamiątki po Agnieszce Bartol już w Chojnie!

Przekazanie pamiątek po Agnieszce Bartol

W czasie V Gminnego Konkursu Recytatorskiego w Chojnie, poświęconego Agnieszce Bartol, mogliśmy przekazać pamiątki, które znajdowały się w naszej szkole. 26 lat temu, w maju 1992 roku zainicjowałam otwarcie sali nr 3 imienia Agnieszki Bartol, mieszczącej się w Szkole Podstawowej nr 3

Czytaj więcej...

Słowami Zbigniewa Herberta

Słowami Herberta9 maja 2018 r., w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski pt. „Słowami Zbigniewa Herberta”. Nasi uczniowie mieli szansę zaprezentować interpretacje utworów naszego Patrona. Konkurs cieszył się dużą frekwencją. Do recytatorskich zmagań przystąpiło aż 29 osób! 

Czytaj więcej...

Świętujemy!

Gminne Święto Konstytucji 3 Maja

Jak co roku, nasz poczet sztandarowy, wraz z opiekunami, brał udział w uroczystej paradzie z okazji obchodów 3 Maja. Złożone pod pomnikami pamięci narodowej kwiaty są symbolem naszego szacunku i hołdu dla historii naszej Ojczyzny.

Plan Lekcji
Jadłospis
Rekrutacja do szkół  średnich