Godło Polski
BIP

EU Code Week - STARTUJEMY!

CodeWeek

EU Code Week, czyli Europejski Tydzień Kodowania (10–25 października 2020), to oddolna inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe wśród uczestników w ciekawy i interesujący sposób. Nasza szkoła dołączyła do Code Week, 

Czytaj więcej...

Starsi i Młodsi

Zajęcia w świetlicy

Kto powiedział, że młodzież nie rozumie dzieci? Świetlica w naszej szkole to wyjątkowe miejsce, gdzie spotykają się uczniowie klas starszych i młodszych. Młodzież już tylko swoją obecnością wzbudza duże zainteresowanie u młodszych koleżanek i kolegów. Uczennice klas siódmych i ósmych postanowiły uatrakcyjnić długie godziny

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Zwierząt

Dzień Zwierząt 2020

W związku z tym, że w niedzielę, 4 października br. obchodzony był Światowy Dzień Zwierząt, który również rozpoczął Światowy Tydzień Zwierząt, w naszej szkole, 5 października, najmłodsze klasy miały okazję posłuchać nieco na ten temat oraz rozwiązać ciekawe quizy, poznając przy tym różne ciekawostki o zwierzętach.

Czytaj więcej...

OSZCZĘDZAJ Z NAMI WODĘ!!!

Oszczędzaj wodę!

Woda to cenny skarb! Któż z nas nie słyszał tego zdania, ale czy tak naprawdę zdajemy sobie sprawę co się za nim kryje? Od kilkudziesięciu lat hydrolodzy alarmują, że na świecie zaczyna brakować słodkiej wody. Polska ze swoimi zasobami mieści się zwykle w ostatniej trójce, a często na końcu zestawienia w Europie.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Uśmiechu

Światowy Dzień Uśmiechu 2020

Bezinteresowny, szczery uśmiech to radość życia. Dzięki nauce zwanej gelotologią potwierdzono naukowo, że śmiech odstresowuje i wpływa korzystnie na nasze samopoczucie. Ponadto stymuluje wydzielanie endorfin, czyli hormonów szczęścia. Dzień ten obchodzony jest już od 1999r., zawsze w pierwszy piątek października.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta