Godło Polski
BIP

Aktualności

Egzamin na kartę rowerową

Egzamin na kartę rowerową

11 października 2018 roku uczniowie klasy Vs przystąpili do drugiego etapu egzaminu na kartę rowerową. Tydzień wcześniej pisali test sprawdzający ich wiadomości dotyczące ruchu drogowego, Teraz sprawdzana była ich umiejętność jazdy na rowerze i stosowanie w praktyce znajomości przepisów. 

Czytaj więcej...

Nadanie imienia ulicy

Nadanie imienia ulicy6 października poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Patrycja Piasek, Dominika Kulupa i Bartosz Kozłowski wraz z opiekunem p. Patrycją Wituską, uczestniczył w uroczystości nadania imienia ulicy Walentego Błażejewskiego we Wronkach. 

Czytaj więcej...

Gra Miejska

Uczestnicy Gry MiejskiejDwa zespoły z naszej szkoły uczestniczyły w Grze Miejskiej "100 -lecie Odzyskania Niepodległości" upamiętniającej rocznicę zrywu wronieckiego, zorganizowanej 5 października 2018 r. przez Zespół Szkół nr 2.  Przy piękniej pogodzie z mapą Wronek w dłoniach drużyny

Czytaj więcej...

XX Zjazd Klubu Herbertowskich Szkół

Uczestnicy Zjazdu Herbertowskich Szkół

W tym roku nasza szkoła kolejny raz uczestniczyła w Zjeździe Herbertowskich Szkół. Jubileuszowy, ponieważ 20 już zjazd odbył się w XX Liceum Ogólnokształcącym im. Zbigniewa Herberta w Gdańsku w dniach od 3 do 4 października br. 

Czytaj więcej...

Uśmiechnij się!

DzieńUśmiechu 2018

Pierwszy piątek października to w naszej szkole już tradycyjnie obchody "Światowego Dnia Uśmiechu". Święto stworzone jest po to, aby przypomnieć zabieganym, że uśmiech jest niezbędny w życiu: pomaga znieść przeciwności losu, uczy dystansu do drobnych niepowodzeń, ułatwia kontakty międzyludzkie. Ponadto dobroczynny wpływ śmiechu na funkcjonowanie organizmu człowieka został potwierdzony naukowo. Ciekawostką jest, że badaniami nad śmiechem i jego wpływem na zdrowie zajmuje się gelotologia.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów