Godło Polski
BIP

Aktualności

Piszemy!

Egzaminy 201818 kwietnia 2018 r. o godz. 9.00 rozpoczął się egzamin gimnazjalny. Zgodnie z planem pierwszego dnia sprawdzana jest wiedza humanistyczna, drugiego - matematyczno-przyrodnicza, trzeciego - z języków obcych. Każdego dnia uczniowie otrzymają do rozwiązania dwa bloki zadań 

Czytaj więcej...

Marek Regdosz na spotkaniu z Wielkopolskim Kuratorem Oświaty

Marek Regdosz Rex16 kwietnia br. wszyscy laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych spotkali się z Panią Kurator Elżbietą Leszczyńską, aby odebrać zaświadczenia, które uprawniają do całkowitego lub częściowego zwolnienia z egzaminów gimnazjalnych.  Marek znalazł się w grupie "wielokrotni"  gdyż jest laureatem z historii i matematyki,

Czytaj więcej...

Zwycięstwo Szkolnej Drużyny Ratowników Przedmedycznych

Turniej Ratowników Przedmedycznych 2018

14 kwietnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły po raz dwunasty wzięli udział w Otwartym Turnieju Drużyn Młodzieżowych Ratowników Przedmedycznych organizowanym przez Edukację Lubasz Sp. z o.o. .Patronat nad tym wydarzeniem objął Starosta Czarnkowsko-Trzcianecki.

Czytaj więcej...

Dzień Geografa

Dzień Geografa

11 kwietnia obchodziliśmy Dzień Geografa. Z tej okazji uczniowie klas drugich przedstawiali swoje projekty edukacyjne dzięki którym uczniowie naszej szkoły mogli odbyć podróż przez stany USA, kraje Azji Wschodniej, obejrzeć interaktywny model Układu Słonecznego.

Czytaj więcej...

Dobrze Być Dobrym

Paczki 2018

Kolejny raz młodzież naszej szkoły okazała wielkie serce dla potrzebujących. Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali paczki w ramach franciszkańskiej akcji "Dobrze być dobrym", które 28 marca zostały przekazane Franciszkanom.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Rekrutacja do szkół  średnich