Godło Polski
BIP

Aktualności

Mikołajki Pod Znakiem Dobrych Manier

savoir vivre 16Dobre maniery, bon ton i savoir vivre królowały 6 grudnia 2014 r. w Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta. W mikołajkowe święto podsumowaliśmy bowiem listopadową pracę nad szlifowaniem kindersztuby gimnazjalistów. 

Czytaj więcej...

Obiad Czwartkowy w Rytmie Menueta

happening 9Listopad był w naszej szkole Miesiącem Dobrych Manier. Na jego podsumowanie, 4 grudnia w stołówce szkolnej odbył się happening pokazujący prawdziwy, rodzinny obiad. Happening (z ang. „dzianie się”, „zdarzenie”) to wydarzenie artystyczne 

Czytaj więcej...

Otwarta Lekcja Niemieckiego

lekcja niemieckiego7 kwietnia 2015r. odbyła się w naszej szkole lekcja otwarta języka niemieckiego. Przygotowała ją i przeprowadziła germanistka p. Hanna Klemenska. Na lekcję zaproszeni zostali: p.Dyrektor, p.Wicedyrektor, nauczyciele z zespołu języków obcych oraz pozostali chętni nauczyciele. Temat lekcji brzmiał: "Alltag,Freizeit-die Wiederholung”.

Czytaj więcej...

To były dobre rzuty!

kregle 129 listopada 2014 r. we wronieckiej kręgielni odbył się VII Okręgowy Turniej Kręglarski Nauczycieli i Przyjaciół ZNP. Na turniej, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością,

Czytaj więcej...

Zapraszamy Na Dyskotekę Andrzejkową

UWAGA! 28 listopada, czyli w najbliższy piątek, w auli szkolnej odbędzie się DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA. Bawimy się od godziny 16.00.- 20.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły. Świetna zabawa gwarantowana!

Samorząd Uczniowski 

Plan Lekcji
Rekrutacja
Jadłospis
rekrutacja_ponadgimnazjalne