Godło Polski
BIP

Aktualności

Lekcja WOS-u z Burmistrzem Miasta i Gminy Wronki

Lekcja WOS z Burmistrzem8 grudnia 2015 roku uczniowie klas II mieli okazję porozmawiać z Burmistrzem Mirosławem Wieczorem o tym, jak funkcjonuje Urząd Miasta i Gminy Wronki.  Burmistrz skorzystał z zaproszenia nauczyciela historii i wos-u p. Marcina Wilka, by przedstawić młodym obywatelom

Czytaj więcej...

Dla Takich Chwil Warto Żyć...

Zbiórka dla TOZ WronkiGimnazjaliści doprowadzili mnie dzisiaj do łez... do łez wzruszenia. Pięknie przygotowana i przeprowadzona zbiórka dla naszego oddziału TOZ i tyle wielkich, ofiarnych serc. Tak piękne, wzruszające słowa, tyle empatii i dojrzałości w młodych ludziach.

Czytaj więcej...

Mikołajkowy Savoir-Vivre

Mikołajkowy savoir vivreDzisiaj, 4 grudnia, wesołym apelem podsumowaliśmy III edycję Miesiąca Dobrych Manier. Rozpoczęliśmy krótkim, pouczającym przedstawieniem nt zachowania się uczniów w szkole w wykonaniu uczniów kl. III d. 

Czytaj więcej...

Coraz Bliżej Święta...

Pieczemy piernikiŚwięta tuż, tuż dlatego uczniowie wraz z p. Karoliną Pospieszną- Firlet i Emilią Jędrzejczak postanowili udekorować świetlicę i bibliotekę szkolną. Wszelkie ozdoby zostały wykonane samodzielnie. Żeby tradycji stało się zadość było również pieczenie pierników.

Czytaj więcej...

Na Świętego Andrzeja Błyska Pannom Nadzieja

andrzejkiTak mówi stare polskie przysłowie... Wigilia świętego Andrzeja, czyli popularne Andrzejki od dawien dawna są tradycyjnym wieczorem wróżb. Tego dnia dziewczęta próbowały dowiedzieć się czegoś o swojej przyszłości. 

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów