Godło Polski
BIP

Aktualności

Informujemy!!!

komunikat

Niech to będzie czas spokojny i uroczy...

Komunikat dla Uczniów i Rodziców

Zgodnie z komunikatem MEN informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna.
W czwartek, 9 kwietnia i piątek, 10 kwietnia br. oraz we wtorek, 14 kwietnia szkoły nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość ani zajęć opiekuńczych (świetlicowych) dla uczniów.

dyrektor szkoły - Dorota Babik

Zamień swój dom w bezpieczną cybertwierdzę

Biuro do Walki z Cyberprzestępczością Komentdy Głównej Policji we współpracy z NASK (Naukową i Akademicką Siecią Komputerową) oraz Europolem przypominają o najważniejszych zasadach cyberbezpieczeństwa. #zostanwdomu to czas aktywnego korzystania z Internetu. Wiążą się z tym możliwości zdalnych zakupów czy kontaktu z bliskimi i znajomymi, ale to także przestrzeń aktywności oszustów. Warto zadbać o swoje bezpieczeństwo w sieci. Najważniejsza jest zasada ograniczonego zaufania.

Czytaj więcej...

Uwaga UCZNIOWIE!

Z powodu licznych e-maili od Waszych Rodziców w sprawie logowania się na platformę Office 365/OneDrive zamieszczam instrukcję pierwszego logowania się do Office365. Instrukcja dotyczy uczniów, którzy nie mieli dotychczas konta!!! Jeśli zaś ktoś zapomniał do niego hasła, to proszę przysłać prośbę o zresetowanie przy pomocy e-dziennika.

Wszystkich, ktorzy już pracują na platformie, proszę o sprawdzanie poczty (Outlook), dysku wirtualnego OneDrive i aplikacji Teams, gdyż zwłaszcza w tych miejscach pojawią się treści dla Was. 

(Bogna Kmita)

Szkoła w Chmurze Microsoft
Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta