Godło Polski
BIP

Aktualności

Różne Odcienie Przemocy

Spektakl profilaktyczny 17 listopada 2016 wszyscy uczniowie Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach uczestniczyli w spektaklach teatralnych profilaktyczno-edukacyjnych pt. "Szczęście za rogatką" i "Wyjście awaryjne" w wykonaniu aktorów z teatru Margo.

Czytaj więcej...

Gminne Obchody Święta Niepodległości

Święto Niepodleglości 201611 listopada przedstawiciele naszej szkoły wraz z opiekunami (P. Patrycja Wituska i P. Paweł Truchan, poczet sztandarowy: Aleksandra Zielińska, Piotr Roszak i Julia Szulczyk oraz poczet kwiatowy: Aleksandra Wytrykus i Mikołaj Koza) czynnie brali udział w obchodach Narodowego Dnia Niepodległości.

Czytaj więcej...

Podróż do Przeszłości

Święto Niepodległosci 2016„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.” Wciąż aktualne słowa Marszałka Józefa Piłsudskiego były myślą przewodnią apelu, który odbył się w przededniu Narodowego Święta Niepodległości. Symboliczny „Pociąg wolności” zabrał naszą szkolną społeczność w podróż w czasie… 

Czytaj więcej...

Bądźmy Zdrowi

Nagroda dla Oli8 listopada 2016 r. został rozstrzygnięty etap powiatowy konkursu na plakat pod hasłem: „Bądźmy Zdrowi”. Organizatorem konkursu jest Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Poznaniu we współpracy z powiatowymi stacjami sanitarno-epidemiologicznym na terenie województwa wielkopolskiego.

Czytaj więcej...

Ankieta dla Rodziców

Drogi Rodzicu! Prosimy o wypełnienie ankiety! Jest ona anonimowa i dotyczy syna/córki, którzy uczęszczają do naszego gimnazjum. Jest jednym z elementów służących do diagnozy sytuacji wychowawczo-profilaktycznej występującej na terenie szkoły. Uzyskane informacje będą wykorzystane do modyfikacji planu pracy wychowawczo-profilaktycznej.  ANKIETA ONLINE

Office365
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta