Godło Polski
BIP

Aktualności

Spotkanie z Policjantem

Spotkanie z policjantem Dziś, 3 listopada 2016 r. uczniowie klas pierwszych naszego gimnazjum spotkali się z sierżantem Filipem Paciurą z Powiatowej Komendy Policji w Szamotułach. Spotkanie dotyczyło konsekwencji prawnych popełniania czynów karalnych przez osoby nieletnie.

Czytaj więcej...

Wieczór z Horrorem

Wieczor z horroremW piątek 28 października nasi gimnazjaliści spotkali się w auli na „Wieczorku filmów z dreszczykiem". Sprawcami tego wydarzenia był Samorząd Szkolny wraz z opiekunkami. Uczniowie wykorzystali to wydarzenie na straszne przebieranki.

Czytaj więcej...

Pamiętamy!

Zaduszki 2016 27 października 2016 r. przedstawiciele samorządu w składzie: Nikola Kaczmarek, Joanna Gorąca, Karolina Sarbak oraz Jagoda Krygier wraz z opiekunem p.Katarzyną Śramą, wybrali się na cmentarz, aby odwiedzić groby powstańców wielkopolskich oraz nauczycieli.  Zapalone przez nas znicze były symbolem naszej pamięci i szacunku. (Joanna Gorąca)

 

Dzień Drzewa

Dzien Drzewa21 października 2016 w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Drzewa. Happening w ramach projektu przygotowały uczennice z klasy 2 a. Zadaniem  klas było wykonanie drzewa na drzwiach sali. Każda z klas była również odpytywana z wiadomości przyrodniczych,

Czytaj więcej...

O Schronisku i Wolontariacie...

O wolontariacie Wolontariat jest bardzo istotnym elementem funkcjonowania schroniska. Dzięki oddaniu i poświęceniu wolontariuszy los zwierząt w schronisku staje się choć odrobinę lżejszy. Wolontariusze pomagają zwierzętom znaleźć nowe domy dają im poczucie bezpieczeństwa.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta