Godło Polski
BIP

Aktualności

Zaduszki

zaduszki 2015 14 listopada 2015 r. uczniowie naszej szkoły wraz z księdzem Szymonem Kaźmierczakiem wybrali się na cmentarz parafialny we Wronkach. Wszyscy modlili się za zmarłych ze swoich rodzin a także za spoczywających na wronieckim cmentarzu więźniów politycznych, księży oraz nauczycieli. 

Czytaj więcej...

Halloween'owa Polna

halloween 201530 października w naszej szkole odbył się Halloween'owy wieczorek filmowy. Zainteresowani uczniowie, zapisani wcześniej na liście, zebrali się przed 17:00 w auli. Obejrzeliśmy wspólnie film, który został "ucięty" 10 minut przed końcem.

Czytaj więcej...

Nasza Nowa Biblioteka

biblioteka3Aktyw biblioteczny przeprowadził małą metamorfozę. Za zgodą p. Dyrektor Jolanty Michalak przy finansowym wsparciu Rady Rodziców wnętrze naszej biblioteki "rozkwitło na nowo". Dzięki fototapecie przy nowych stolikach i krzesłach możemy zagłębiać się w literaturze, w pięknym otoczeniu i miłej atmosferze.

Czytaj więcej...

Edukacja Samorządowa w Praktyce

Edukacja samorządowa - na sesjiPowszechnie wiadomo, że polska szkoła od ładnych kilku lat przechodzi różne zmiany programowe. Jedną z nich jest uatrakcyjnienie zajęć m.in. z wiedzy o społeczeństwie. Nauczanie pragnie połączyć wiedzę teoretyczną z pragmatyką samorządową.

Czytaj więcej...

Dywanem opadających liści...

Jesienny rajd 7Święto Drzewa - 21 października w tym roku szkolnym gimnazjaliści z Polnej uczcili gazetką informacyjną oraz spacerem wśród czerwieni, żółci i brązów błyszczących w słońcu liści. Zajęcia terenowe klasy I B i II E 

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta