Godło Polski
BIP

Aktualności

Uwaga! Siatkarska Klasa Usportowiona

statkowka chlopcyW roku szkolnym 2015/16 w Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta po raz pierwszy będzie utworzona klasa usportowiona z rozszerzonym programem z piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców. Zapraszamy wszystkich uzdolnionych sportowo do zapisywana się do tej klasy!

Czytaj więcej...

Podsumowanie Projektu Edukacyjnego

projekt pamietnik nastolatki 3Cały nasz projekt ma na celu zachęcenie młodzieży naszego gimnazjum do przeczytania wspaniałej serii pani Beaty Andrzejczuk pt.: „Pamiętnik Nastolatki”. Książka opowiada o losach młodej dziewczyny Natalii i o tym,

Czytaj więcej...

Gimnazjaliści Przedszkolakom

mali odkrywcy 1Na przełomie lutego i marca uczennice naszego gimnazjum: Olga Paczkowska, Aleksandra Podgórska, Agnieszka Sokołowska, Agnieszka Urlewicz, Adrianna Szwak, Maja Krygier, Natalia Mellen i Marta Judek pod opieką Pani Karoliny Barłóg wzięły udział w zajęciach w przedszkolu „Mali Odkrywcy”.

Czytaj więcej...

Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"

pamieci zolnierzy wykletychUroczystość rozpoczęła się od złożenia kwiatów pod tablicą przed Zakładem Karnym. Następnie w kościele farnym odbyła się msza św. w intencji Żołnierzy Wyklętych. Po niej poczty sztandarowe złożyły kwiaty na Rynku pod pomnikiem "Ku czci i chwale poległych za wolność ojczyzny".

Czytaj więcej...

Warsztaty Fotograficzne

warsztaty fotograficzne 23W czasie ferii zimowych, kiedy koledzy odpoczywali, szusowali na stokach górskich lub wpatrywali się w ekran komputera, kilkoro uczniów naszego gimnazjum uczestniczyło w warsztatach fotograficznych. W drugim tygodniu ferii Martyna Remisz, Sandra Nowak, Maja Krygier, Zuzia Wojcieszak, Ola Jurkowska, Jagoda Krygier 

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów