Godło Polski
BIP

Aktualności

Bądźmy Zdrowi

Nagroda dla Oli8 listopada 2016 r. został rozstrzygnięty etap powiatowy konkursu na plakat pod hasłem: „Bądźmy Zdrowi”. Organizatorem konkursu jest Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Poznaniu we współpracy z powiatowymi stacjami sanitarno-epidemiologicznym na terenie województwa wielkopolskiego.

Czytaj więcej...

Ankieta dla Rodziców

Drogi Rodzicu! Prosimy o wypełnienie ankiety! Jest ona anonimowa i dotyczy syna/córki, którzy uczęszczają do naszego gimnazjum. Jest jednym z elementów służących do diagnozy sytuacji wychowawczo-profilaktycznej występującej na terenie szkoły. Uzyskane informacje będą wykorzystane do modyfikacji planu pracy wychowawczo-profilaktycznej.  ANKIETA ONLINE

Spotkanie z Policjantem

Spotkanie z policjantem Dziś, 3 listopada 2016 r. uczniowie klas pierwszych naszego gimnazjum spotkali się z sierżantem Filipem Paciurą z Powiatowej Komendy Policji w Szamotułach. Spotkanie dotyczyło konsekwencji prawnych popełniania czynów karalnych przez osoby nieletnie.

Czytaj więcej...

Wieczór z Horrorem

Wieczor z horroremW piątek 28 października nasi gimnazjaliści spotkali się w auli na „Wieczorku filmów z dreszczykiem". Sprawcami tego wydarzenia był Samorząd Szkolny wraz z opiekunkami. Uczniowie wykorzystali to wydarzenie na straszne przebieranki.

Czytaj więcej...

Pamiętamy!

Zaduszki 2016 27 października 2016 r. przedstawiciele samorządu w składzie: Nikola Kaczmarek, Joanna Gorąca, Karolina Sarbak oraz Jagoda Krygier wraz z opiekunem p.Katarzyną Śramą, wybrali się na cmentarz, aby odwiedzić groby powstańców wielkopolskich oraz nauczycieli.  Zapalone przez nas znicze były symbolem naszej pamięci i szacunku. (Joanna Gorąca)

 

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta