Godło Polski
BIP

Aktualności

Otwarta Lekcja Niemieckiego

lekcja niemieckiego7 kwietnia 2015r. odbyła się w naszej szkole lekcja otwarta języka niemieckiego. Przygotowała ją i przeprowadziła germanistka p. Hanna Klemenska. Na lekcję zaproszeni zostali: p.Dyrektor, p.Wicedyrektor, nauczyciele z zespołu języków obcych oraz pozostali chętni nauczyciele. Temat lekcji brzmiał: "Alltag,Freizeit-die Wiederholung”.

Czytaj więcej...

To były dobre rzuty!

kregle 129 listopada 2014 r. we wronieckiej kręgielni odbył się VII Okręgowy Turniej Kręglarski Nauczycieli i Przyjaciół ZNP. Na turniej, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością,

Czytaj więcej...

Zapraszamy Na Dyskotekę Andrzejkową

UWAGA! 28 listopada, czyli w najbliższy piątek, w auli szkolnej odbędzie się DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA. Bawimy się od godziny 16.00.- 20.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły. Świetna zabawa gwarantowana!

Samorząd Uczniowski 

Uwaga! Góra Grosza

24 listopada ruszyła kolejna edycja ogólnopolskiej akcji GÓRA GROSZA. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, zawodowych rodzin zastępczych oraz domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

Akcja Góra Grosza organizowana jest w całej Polsce w dniach 24 listopada – 5 grudnia 2014 r. Jeśli chcecie przyłączyć się do tej akcji prosimy przynosić monety o nominałach 1, 2, 5, 10, 20, 50 groszy oraz 1, 2, 5 złotych. Monety możecie wrzucać do ustawionej obok pokoju nauczycielskiego skarbonki lub przekazywać opiekunom samorządu.

Pamiętajcie: Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie.

W imieniu RSU - Karolina Barłóg

Dzień Życzliwości

dzien zyczliwosci 1


Dzień 21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Aby zaakcentować nasze przyjazne uczucia wobec innych już od rana Samorząd Uczniowski witał wchodzących do szkoły 

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów