Godło Polski
BIP

Aktualności

Przyjmij życzenia Babo kochana...

Dzien Kobiet 2019

Aby tradycji szkolnej stało się zadość, 8 marca 2019 r. cała nasza społeczność świętowała Dzień Kobiet. Były kwiaty, upominki i słodycze dla dziewczynek, dziewcząt i Pań a potem spotkaliśmy się wszyscy w hali sportowej na uroczystym koncercie z tej miłej okazji. Wystąpiły uczennice i uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum a męska

Czytaj więcej...

Z ostatniej chwili...

Zosia Gorzkowska z klasy VIII A została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego! Dzięki temu bez problemów zostanie przyjęta do wybranej przez siebie szkoły - w pierwszej kolejności. Gratulacje!!!

Drodzy Rodzice - ZEBRANIE!

Szanowni Państwo, w środę 6 marca 2019 r. w godz. 16.30 - 17.30 w hali sportowej odbędą się w naszej szkole "otwarte drzwi". Serdecznie zapraszamy!

Gminny Turniej Minisiatkówki Dziewcząt

Turniej minisiatkowki

W sobotnie przedpołudnie w naszej hali sportowej został rozegrany Gminny Turniej Minisiatkówki Dziewcząt z klas V i IV zespołów dwuosobowych. W zawodach zorganizowanych przez naszą szkołę przy współpracy z MUKS Herbertus uczestniczyły zespoły dziewcząt z "jedynki", "dwójki" i Nowej Wsi.

Czytaj więcej...

Warcabowe zmagania

Warcaby

W sali WOK-u, w dniu 28.02.2019 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych i oddziałów gimnazjalnych w warcabach klasycznych. Naszą szkołę reprezentowała bardzo liczna grupa uczniów (29), odnosząc duże sukcesy. 

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Informacje o ubezpieczeniu uczniów
Poczta