Godło Polski
BIP

Aktualności

Ważna informacja!

Uwaga! Już w czwartek (6.09.18) i piątek (7.0918) stołówka przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach rozpocznie wydawanie obiadów dla uczniów.

Rozpoczynamy r.szk. 2018/2019

inauguracja 18 193 września 2013 r o godz. 9.00 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/2019. Uroczystość ropoczęła się od powitania nowych uczniów, którzy wraz z wychowawcami  uroczyście wkroczyli do hali sportowej:  klasa 7a z p. Karoliną Barłóg, klasa 7b z p. Lidią Kremer, klasa 7c z p. Anną Biedziak, klasa 7d z p. Patrycją Wituską, klasa  7e z p. Haliną Zakrzewską oraz klasa 4s z p. Fabianem Myszkowskim.

Czytaj więcej...

Pamiętamy!

1 września 1939 roku wybuchła II wojna światowa, najtragiczniejszy konflikt w dziejach ludzkości. Obchody 79 rocznicy wybuchu II wojny światowej z udziałem przedstawicieli Miasta i Gminy Wronki oraz młodzieży z poszczególnych placówek edukacyjnych odbyły się w sobotę 1 września br. na Wronieckim Rynku, gdzie znajduje się pomnik upamiętniający bohaterów poległych za wolność naszej Ojczyzny.
Młodzież naszej szkoły, pod opieką pani Patrycji Wituskiej uczciła poległych składając kwiaty pod pomnikiem, jako symbol pamięci i wdzięczności dla Tych, którzy poświęcili życie dla Polski, dla nas.
My młodzi, mamy świadomość, że Naród bez historii nie istnieje, dlatego pamiętamy.
Cześć Ich pamięci.

Dominika Kulupa, kl. III D

Uwaga! Rozpoczęcie Roku!

Drodzy Uczniowie i Rodzice! Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 3 września o godz. 9.00. Zapraszamy do hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach.

Uczniowie dojeżdżający :

  • przyjazd o godz. 8.30 do kładki od strony Zamościa,
  • odjazd o godz 11.30 z tego samego miejsca.

Nauczyciele SP3 odbierają i odprowadzają uczniów!

Uwaga! Stypendia Szkolne

Drodzy Rodzice i Uczniowie! Wszelkie informacje o stypendiach szkolnych i wyprawce. dla uczniów dostępne są na poniższej stronie internetowej:

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów