Godło Polski
BIP

Aktualności

Oskary Zostały Rozdane

Gala oskarowa 125 czerwca klasy drugie żegnały się z trzecioklasistami, którzy już jutro opuszczą mury naszej szkoły. Ta miła uroczystość miała charakter oskarowej gali, więc dźentelmeni i damy z klas trzecich gimnazjum oraz organizatorzy i uczestnicy Gali zaprezentowali się w iście oskarowych kreacjach.

Czytaj więcej...

Sportowo i Bezpiecznie

dzien sportu i bezpieczenstwa 1w środę 24 czerwca odbył się w naszej szkole Dzień Sportu i Bezpiecznych Zachowań. Wszystkie zespoły klasowe zmagały się w wielce urozmaiconych wyścigach rzędów, aby ostatecznie odebrać z rąk Pani Dyrektor Jolanty Michalak puchar dla najbardziej usportowionej klasy w szkole.

Czytaj więcej...

Kolejny Raz w Londynie...

Londyn 2015 r 15W dniach 15 - 20 czerwca, odbyła się szkolna wycieczka do Londynu. Pierwszego dnia spacerowaliśmy wzdłuż Tamizy i mogliśmy zobaczyć: London Bridge, Tower Bridge, Katedrę Southwark, Teatr Szekspirowski, Millenium Bridge, Katedrę St. Paul’s oraz zwiedziliśmy Galerię Tate Modern.

Czytaj więcej...

Kto "Wyśpiewał" Nagrody?

festiwalW tradycję naszego gimnazjum wpisał się już czerwcowy Festiwal Piosenki. Bardzo serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Urzędu Miasta i Gminy Wronki, który dzięki inicjatywie Pani Hanny Klemenskiej, zechciał objąć patronatem tegoroczny festiwal. 

Czytaj więcej...

Wędrujemy po górach...

Zakopane 5Wyjechały klasy III  E i A oraz klasa II F. Środkami  lokomocji były pociągi oraz busy, którymi poruszaliśmy się w Zakopanem. Wycieczki górskie obejmowały najciekawsze doliny Zakopanego i okolic. Byliśmy w dolinie Strążyskiej, Kościeliskiej,

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Informacje o ubezpieczeniu uczniów
Poczta