Godło Polski
BIP

Wybieramy Samorząd Uczniowski

Wybory 20177 marca 2017 r. odbyły się w naszej szkole wybory do samorządu uczniowskiego. Wszystkim kandydatom dziękujemy za wzięcie udziału w wyborach. Z przyjemnością informujemy, że do Samorządu Uczniowskiego dostali się:

Czytaj więcej...

Dobrze Być Dobrem

Franciszkańska Paczka

Papież Franciszek zachęca nas do praktykowania uczynków miłosierdzia i otwartości serca na potrzebujących, szczególnie teraz, w okresie Wielkiego Postu. W odpowiedzi na ten apel Bracia Mniejsi Franciszkanie zorganizowali wyjątkową akcję „Franciszkańska Paczka Miłości”,

Czytaj więcej...

Nagroda Dla Asi

30 marca odbył się w Obrzycku Powiatowy Przegląd Piosenki Anglojęzycznej. W konkursie wzięło udział 26 uczestników ze szkół podstawowych i gimnazjów. Naszą szkołę reprezentowały Joanna Szablewska z klasy IIId i Daria Ptak z klasy Ic. Jury (w składzie: dwóch nauczycieli języka angielskiego i nauczyciel muzyki) doceniło występ Asi, przyznając jej drugie miejsce. W oczekiwaniu na werdykt uczestnicy śpiewali wspólnie karaoke. Wszyscy otrzymali dyplomy i drobne upominki.

Karolina Barłóg

Ważna Informacja!!!

Szanowni Rodzice,
Dyrektor Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta informuje, że w dniu 31 marca 2017 r. pracownicy w/w placówki przystępują do strajku organizowanego przez Związek Nauczycielstwa Polskiego. W związku z tym tego dnia będą odbywać się tylko zajęcia opiekuńczo- wychowawcze ze względu na trudności w zapewnieniu pełnej realizacji podstawy programowej i wynikające ograniczenia w niezgodności z kwalifikacjami nauczycieli. Zajęcia opiekuńczo- wychowawcze będą odbywały się od 7:30 do 14:30, tego dnia nie będzie obiadu.

Pokaz Projektów Edukacyjnych

Pokazy projektów  edukacyjnych 2017 Każdy uczeń naszej szkoły wie, że musi wykonać projekt gimnazjalny. Z tej okazji 21 marca bieżącego roku w naszej szkole po raz kolejny miała miejsce publiczna prezentacja projektów, które miały ukazać młodszym kolegom, że przedmioty takie jak chemia, fizyka, biologia czy historia są ciekawe i warto wzbogacać swoją wiedzę przez doświadczenia.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta