Godło Polski
BIP

Aktualności

Akcja Bezpieczne Wakacje

BW 20158 czerwca 2015 r. nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji Bezpieczne Wakacje. Celem tej akcji jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych. Akcja trwa od 11 maja 2015 do 30 września 2015.

Czytaj więcej...

Z Wizytą u Ducha Karkonoszy

karkonosze 1W dniach od 1 do 3 czerwca uczniowie klas IB, IC, ID oraz 2A uczestniczyli w wycieczce do Kotliny Jeleniogórskiej. Karpacz, który był turystycznym celem wyjazdu,  przywitał wspaniałą wiosenną pogodą.

Czytaj więcej...

Czas na Wycieczki

Biwak w Wągrowcu 2Rozpoczął sie sezon wycieczek szkolnych i biwaków. 1 czerwca 2015 r. na biwak do Wągrowca wyjechały klasy II c i II d. Uczniowie zakwaterowali się w Ośrodku Sportu i Rekreacji, więc korzystali z wszystkich jego dobrodziejstw: siłowni (na świeżym powietrzu), boisk do piłki nożnej, kosza i siatkówki a także z lekkoatletycznej bieżni.

Czytaj więcej...

Projekt - Smacznie i Zdrowo!

Smacznia i zdrowo 230 maja w Gimnazjum  im. Zbigniewa Herberta, odbył się Piknik rodzinny, któremu towarzyszyły smaczne przekąski oraz dobry humor. Poczęstunek przygotowały uczennice klasy II a: Julia Frąckowiak, Julia Radziszewska, Angelika Mamet, Zuzanna Świniarska i Wiktoria Krzyżaniak.

Czytaj więcej...

Wroniecki Piknik Ekologiczny z Udziałem Gimnazjalistów z Polnej.

Piknik Ekologiczny31 maja we Wronkach odbył sie kolejny Piknik Ekologiczny. Młodziez gimnazjum im. Zbigniewa Herberta zawsze aktywnie włącza się w organizację tej imprezy. W tym roku przygotowaliśmy spektakl bogaty w poezję i piosenki ku czci naszej planety. 

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Informacje o ubezpieczeniu uczniów
Poczta