Godło Polski
BIP

Aktualności

Halloween'owa Polna

halloween 201530 października w naszej szkole odbył się Halloween'owy wieczorek filmowy. Zainteresowani uczniowie, zapisani wcześniej na liście, zebrali się przed 17:00 w auli. Obejrzeliśmy wspólnie film, który został "ucięty" 10 minut przed końcem.

Czytaj więcej...

Nasza Nowa Biblioteka

biblioteka3Aktyw biblioteczny przeprowadził małą metamorfozę. Za zgodą p. Dyrektor Jolanty Michalak przy finansowym wsparciu Rady Rodziców wnętrze naszej biblioteki "rozkwitło na nowo". Dzięki fototapecie przy nowych stolikach i krzesłach możemy zagłębiać się w literaturze, w pięknym otoczeniu i miłej atmosferze.

Czytaj więcej...

Edukacja Samorządowa w Praktyce

Edukacja samorządowa - na sesjiPowszechnie wiadomo, że polska szkoła od ładnych kilku lat przechodzi różne zmiany programowe. Jedną z nich jest uatrakcyjnienie zajęć m.in. z wiedzy o społeczeństwie. Nauczanie pragnie połączyć wiedzę teoretyczną z pragmatyką samorządową.

Czytaj więcej...

Dywanem opadających liści...

Jesienny rajd 7Święto Drzewa - 21 października w tym roku szkolnym gimnazjaliści z Polnej uczcili gazetką informacyjną oraz spacerem wśród czerwieni, żółci i brązów błyszczących w słońcu liści. Zajęcia terenowe klasy I B i II E 

Czytaj więcej...

I Wronieckie Dyktando

Wronieckie dyktando 1W niedzielę, 18 października, odbyło się I Wronieckie Dyktando, które zorganizowała Fundacja Femina Projectoraz Wroniecki Dom Kultury. Nasza szkoła miała swoich licznych reprezentantów,

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta