Godło Polski
BIP

Aktualności

Kolejna Noc Naukowców

Noc Naukowcow 201630 września nauka opanowała Poznań i całą Europę!!! Już dziesiąty raz wszystkie poznańskie ośrodki akademickie i naukowo-badawcze zostały otwarte dla młodzieży z Wielkopolski. Jak co roku, również uczniowie z naszego gimnazjum uczestniczyli w tej imprezie.

Czytaj więcej...

Konkurs Fotograficzny POCZTÓWKA Z WAKACJI

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie fotograficznym dotyczącym wakacji. Swoje zdjęcia przedstawiające sposób, w jaki spędzaliście wakacje przesyłajcie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do końca pierwszego tygodnia października. Prace zostaną umieszczone na szkolnym facebook-u, gdzie będą oceniane przez naszych uczniów. Wygrają trzy prace z największą ilością polubień. Do zdobycia są ciekawe nagrody książkowe i talony zwalniające z odpytywania na lekcjach. Wszelkie informacje u Pani Marceliny Golińskiej.

Rajd do Samołęża

Rajd integracyjny klas pierwszych 17 września odbył się rajd integracyjny dla uczniów pierwszych klas z Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach. Wyruszyliśmy o już 8:30 i podążaliśmy w stronę Przystani Żeglarskiej RINGABULINA w Samołężu. Nasza wędrówka trwała około godziny. 

Czytaj więcej...

UWAGA ZEBRANIA RODZICÓW!

Szanowni Rodzice! 14 września 2016 r. zapraszamy serdecznie:

  • rodziców uczniów klas pierwszych - o godzinie 17.00
  • rodziców uczniów klas drugich i trzecich - o godzinie 17.30

na pierwsze w tym roku szkolnym zebrania. Szczegółowe informacje dotyczące zebrań zostaną przekazane Państwu przez wychowawców klas.

Startujemy w nowy rok szkolny!

Inauguracja r. szk. 2016/2017Dziś, 1 września zabrzmiał pierwszy dzwonek roku szkolnego 2016/2017. Po wakacjach wielu uczniów powróciło do nauki, inni zaś pierwszy raz przekroczyli próg naszego gimnazjum. Pani Dyrektor Jolanta Michalak bardzo serdecznie powitała wszystkich uczniów, grono pedagogiczne, rodziców oraz pracowników administracji i obsługi.

Czytaj więcej...

Szkoła w Chmurze Microsoft
Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta