Godło Polski
BIP

Aktualności

Laureaci Odebrali Nagrody

Laureaci 2Joannna Regdosz i Kajetan Nowak wraz z rodzicami i panią Beata Pyzik uczestniczyli w gali wręczenia nagród laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Ceremonia wręczenia zaświadczeń Laureatom Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego odbyła się w Poznaniu w Szkole Muzycznej przy ul. Solnej 12. Joanna i Kajetan odebrali gratulacje z rąk Wojewody Wielkopolskiego pana Piotra Florka i Kuratora Oświaty w Poznaniu pani Elżbiety Walkowiak. Powiat szamotulski reprezentowała czwórka gimnazjalistów w tym uczniowie z Wronek.

Czytaj więcej...

Mamy Trzecie Miejsce...

Ratownicy przedmedyczni 8Trzecie miejsce w IX Turnieju Młodzieżowych Drużyn Ratowników Przedmedycznych w Lubaszu zajęła drużyna w składzie: Sandra Wawrzyniak, Julia Zastróżna, Laura Kwiecińska, Kamil Ratajczak. Zadaniem uczniów było rozwiazanie testu oraz udzielenie pomocy na stanowiskach pozoracji.Nasza drużyna wywalczyła trzecią lokatę i wspaniałą apteczkę pierwszej pomocy.

Czytaj więcej...

Rekolekcje Szkolne

rekolekcje 2015 1Wielki Tydzień w naszej szkole to już tradycyjnie Rekolekcje szkolne. Tegorocznym tematem były słowa „Czy masz odwagę bronić wiary?”. Wielki Poniedziałek rozpoczęliśmy modlitwą i konferencją w auli szkolnej. Ksiądz Proboszcz wprowadził nas w tematykę rekolekcji.

Czytaj więcej...

Uwaga! Powtórka z Chemii

Wielkimi krokami zbliża się egzamin gimnazjalny. Zapraszamy więc wszystkich trzecioklasistów do zakładki STREFA UCZNIA - PODPOWIADACZ, gdzie znajdziecie m.in. powtórkowe testy z chemii.

YPEF - Młodzi Ludzie w Lasach Europy

Rejonowy konkurs YPEF 3Maria Kujawa, Maria Napierała, Wiktoria Jankowska, Jakub Grudziński i Łukasz Wilinski reprezentowali naszą szkołę w eliminacjach rejonowych Konkursu YPEF. Młodzież prezentowała swoją wiedzę dotyczącą leśnictwa państw Unii Europejskiej, odpowiadajac na 50 pytań w języku angielskim. Gośćmi gimnazjum podczas konkursowych zmagań byli pracownicy Nadleśnictwa Wronki.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów
Poczta