Godło Polski
BIP

Aktualności

Uwaga Gimnazjaliści!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 - 1 września 2016 r. godz. 9.00

Uwaga! Podręczniki 2016/2017

Drodzy Uczniowie! Klasy pierwsze i drugie gimnazjum otrzymają podręczniki udostępnione przez szkołę. Natomiast klasy trzecie mogą je odkupić od starszych kolegów, gdyż w r. szk. 2016/17 zestaw podręczników dla tych klas jest taki sam, jak w poprzednim roku.

Tak więc SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW DLA KLAS I i II W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 JEST DARMOWY, UCZNIOWIE OTRZYMAJĄ ZESTAW WE WRZEŚNIU.

Spis podręczników dla klas trzecich - zakładka PODRĘCZNIKI

Pomoc materialna dla uczniów na r.szk. 2016/17

W celu zmniejszenia różnic w dostępie do edukacji oraz umożliwienia pokonywania barier dostępu do nauki uczniom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, zostały wprowadzone świadczenia pomocy materialnej dla uczniów. Można ubiegać się o te świadczenia a podstawowym kryterium przyznawania jest dochód na osobę w rodzinie.

Dokumenty (do pobrania) dotyczące tych świadczeń:

Idź Swoją Drogą...

Żegnamy absolwentów rocznika 2013-201624 czerwca 2016 r. uczniowie najstarszych klas gimnazjum im. Zbigniewa Herberta pożegnali się ze szkołą. Podczas uroczystej gali, dyrekcja, nauczyciele, wychowawcy klas i rodzice odebrali od uczniów liczne podziękowania. Uczniom zaś gratulowano sukcesów i życzono powodzenia na kolejnych stopniach edukacji. 

Czytaj więcej...

Świadectwa Rozdane!

Zakończenie roku 2015/1624 czerwca 2916 r. odbyło się zakończenie roku klas pierwszych i drugich Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta. W części oficjalnej uroczystości zostały rozdane świadectwa z wyróżnieniem, a p. Dyrektor Jolanta Michalak życzyła wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Czytaj więcej...

Szkoła w Chmurze Microsoft
Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta