Godło Polski
BIP

Hallo, Berlin!

Wycieczka do Berlina2 grudnia 2016 r. uczniowie Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach udali się na wycieczkę dydaktyczno - językową do Berlina. Przy pięknej, słonecznej pogodzie odbył się spacer po Berlinie, podczas którego poznaliśmy historię Berlina i obejrzeliśmy m. in. pozostałości Muru Berlińskiego, Nikolaiviertel, Alexanderplatz

Czytaj więcej...

Skaczemy, czyli Jump Arena...

Jump Arena1 grudnia 2016 r. po lekcjach uczniowie Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach udali się na wycieczkę do Jump Arena w Poznaniu. Mimo deszczu i chłodu humory wszystkim dopisywały.

Czytaj więcej...

Konkurs Wiedzy o Patronie

Konkurs Wiedzy o Patronie 2016 22 listopada 2016 r. w auli odbył się konkurs wiedzy o patronie naszej szkoły, Zbigniewie Herbercie. Trzyosobowe zespoły z klas drugich i trzecich zmierzyły się z pytaniami z zakresu życia i twórczości poety oraz z pytaniami dotyczącymi interpretacji wybranych utworów.

Czytaj więcej...

Bądź Życzliwy!

Dzień Życzliwości i Pozdrowień 201621 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. I w naszej szkole uroczyście go świętowaliśmy. Już na początku tygodnia w holu szkoły pojawiło się "słoneczko życzliwości", na którym wszyscy mogli powiesić życzenia, pozdrowienia, czy przeprosiny.

Czytaj więcej...

Różne Odcienie Przemocy

Spektakl profilaktyczny 17 listopada 2016 wszyscy uczniowie Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach uczestniczyli w spektaklach teatralnych profilaktyczno-edukacyjnych pt. "Szczęście za rogatką" i "Wyjście awaryjne" w wykonaniu aktorów z teatru Margo.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta