Godło Polski
BIP

Aktualności

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

wybory 1W czwartek - 19 marca w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Przedstawiamy wyniki Waszego głosowania. W skład Samorządu Uczniowskiego wchodzą cztery pierwsze osoby z największą ilością głosów, tj.:

Czytaj więcej...

Kolorowe Powitanie Wiosny...

wiosna

Pożegnanie Zimy Na Lodowisku

lodowisko 613 marca 2015 r. uczennice i uczniowie z klas II d i II c pożegnały zimę, spędzając popołudnie na lodowisku "Misiałek" w Tarnowie Podgórnym. Ich zmagania z jazdą na lodzie wyglądały różnie: jedni od razu  jeździli szybko jak panczeniści, a inni niestety początkowo  trzymali się bandy.

Czytaj więcej...

Finał Turnieju „Jeden z Dziesięciu”.

jeden z dziesieciu 1Dnia 11 marca dziesięciu uczniów naszej szkoły uczestniczyło w finale Turnieju Matematyczno-Przyrodniczego „Jeden z Dziesięciu”. Przez pięć miesięcy na stronie szkoły organizatorzy zamieszczali nowe zestawy pytań z matematyki, fizyki, geografii, chemii i biologii, które uczniowie biorący udział w konkursie musieli rozwiązać. 

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet

Dzien Kobiet 2015 19 marca 2015 roku w naszym Gimnazjum świętowaliśmy Dzień Kobiet. To już nasza tradycja, że przychodzimy wtedy w spódnicach i sukienkach. W prawdzie co niektórzy narzekają, że "dżender", ale jednak nam to jakoś specjalnie nie przeszkadzało. Na przerwach grała muzyka. 

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Informacje o ubezpieczeniu uczniów
Poczta