Godło Polski
BIP

Aktualności

Z Kroniki Szkoły - Kwiecień

Nasi laureaci Kwiecień to - dla wielu naszych gimnazjalistów - miesiąc sukcesów i szczególnych dokonań. Poniżej kilka słów o nich....

Kronikarskie informacje przekazały: p. Beata Pyzik, p. Katarzyna Szablewska i p. Iwona Krzyżanek.

Czytaj więcej...

Narodowy Dzień Zwycięstwa

Dzien zwyciestwa 1W niedzielę 8 maja 2016 r., W 71 rocznicę zakończenia II wojny światowej obchodziliśmy Narodowy Dzień Zwycięstwa. Społeczność Wronek oddała cześć wszystkim ofiarom wojny, poległym za wolność ojczyzny.

Czytaj więcej...

Gminne Obchody Święta Konstytucji

Święto Konstytucji 20163 maja w całych Wronkach uroczyście obchodziliśmy 225 rocznicę uchwalenia pierwszej w Europie i drugiej na świecie, polskiej Konstytucji z 1791 roku, powszechnie nazywanej Konstytucją 3 maja. Naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy w składzie: Marta Bartkowiak, Wojciech Biniek, Agnieszka Urlewicz, 

Czytaj więcej...

Witaj Majowa Jutrzenko...

swieto konstytucji 2016 1We wtorek - 3 maja obchodzić będziemy Święto Konstytucji. Zostało ono wprowadzone na pamiątkę uchwalenia przez Sejm Wielki Konstytucji 3 Maja w 1791 r. Dziś, 29 kwietnia 2016 r. odbył się więc w naszej szkole apel z okazji tego narodowego święta.

Czytaj więcej...

Nagroda Dla Marcina

Pudełko zwane wyobraźniąZakończyła się kolejna, XVI EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU HERBERTOWSKIEGO, do której - w kategorii recytacji, plastycznej, muzycznej, fotograficznej i filmowej – jak co roku zaproszono uczestników z całej Polski. 

Czytaj więcej...

Szkoła w Chmurze Microsoft
Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta