Godło Polski
BIP

Aktualności

Nasze zawodniczki wicemistrzyniami powiatu!

Wicemistrzynie Powiatu Szamotulskiego 2018

7 marca 2018 roku odbyły się w Szamotułach zawody powiatu w piłce siatkowej dziewcząt. Zawodniczki reprezentujące naszą szkołę Zosia Kujawa, Alicja Michalska, Amelia Taberska, Kinga Ratajczak, Kasia Michalska, Zofia Dominiczak, Julia Błajek, Ilona Rekruciak, Aleksandra Rębarz, Agata Biniek i Joanna Gorąca po wygranych meczach z Pniewami i Śmiglem,

Czytaj więcej...

Z Burmistrzem o ekologii

Spotkanie z BurmistrzemAnia Dąbrowska, Ola Kaczmarek, Wiktoria Dobierska i Laura Króliczak to gimnazjalistki z II klasy szkoły na Polnej. W ramach realizowanego projektu spotkały się z burmistrzem Mirosławem Wieczorem, by dowiedzieć się jakie działania proekologiczne prowadzi Gmina  Wronki.

Czytaj więcej...

Mistrzowie warcabów

Zawody warcabowe 7

27 lutego 2017 r. we Wronieckim Ośrodku Kultury  odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych Powiatu Szamotulskiego w warcabach klasycznych oraz  Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych Powiatu Szamotulskiego w warcabach 100 - polowych.

Czytaj więcej...

Rekrutacja do klasy sportowej

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach serdecznie zaprasza uczniów klas trzecich do wzięcia udziału w rekrutacji do klasy czwartej - sportowej. Spotkanie informacyjne dla rodziców i uczniów odbędzie się 26 lutego 2018 r. o godz. 18:00 w Szkole Podstawowej nr 3 przy ul. Polnej 5.

Szczegółowe zasady rekrutacji do klasy  IV - oddział sportowy na rok szkolny 2018/2019 oraz harmonogram rekrutacji.

Dokumenty:

Dzień w czerwieni

Dzień w czerwieni

Z powodu ferii, tradycyjny Dzień na czerwono obchodziliśmy już w piątek, 9 lutego. Tego dnia, podczas przerw, grana była muzyka a Samorząd zorganizował konkursy dla par. :) Jak zawsze, prężnie działała nasza poczta walentynkowa,

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Rekrutacja do szkół  średnich