Godło Polski
BIP

Aktualności

Uwaga! Powtórka z Chemii

Wielkimi krokami zbliża się egzamin gimnazjalny. Zapraszamy więc wszystkich trzecioklasistów do zakładki STREFA UCZNIA - PODPOWIADACZ, gdzie znajdziecie m.in. powtórkowe testy z chemii.

YPEF - Młodzi Ludzie w Lasach Europy

Rejonowy konkurs YPEF 3Maria Kujawa, Maria Napierała, Wiktoria Jankowska, Jakub Grudziński i Łukasz Wilinski reprezentowali naszą szkołę w eliminacjach rejonowych Konkursu YPEF. Młodzież prezentowała swoją wiedzę dotyczącą leśnictwa państw Unii Europejskiej, odpowiadajac na 50 pytań w języku angielskim. Gośćmi gimnazjum podczas konkursowych zmagań byli pracownicy Nadleśnictwa Wronki.

Czytaj więcej...

Wielki Sukces Asi i Kajtka

Asia i KajtekDnia 20 marca 2015 r. w Gimnazjum 43 w Poznaniu odbył się Wojewódzki Konkurs Biologiczny w którym wzięło udział pięćdziesięciu finalistów z całej Wielkopolski. 

Czytaj więcej...

„Czytamy w Podróży…Herberta”

Czytanie Herberta 824 marca 2015r uczniowie naszej szkoły, już po raz drugi, wzięli udział w akcji „Czytamy w podróży…Herberta”. Gimnazjaliści rozdawali zakładki do książek z fragmentami wierszy i esejów patrona naszej szkoły - Zbigniewa Herberta - w miejskich środkach transportu, 

Czytaj więcej...

Wizyta Wiosennych Gości

promocja 1W poniedziałek 23 marca 2015 r. w bardzo wiosennych okolicznościach odwiedziły nas klasy szóste ze szkół podstawowych, które przyszły zapoznać się z ofertą  Gimnazjum im Zbigniewa Herberta oraz zwiedzić naszą szkołę. 

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta