Godło Polski
BIP

Aktualności

Trwają Egzaminy! Trzymamy Kciuki!

Egzaminy 2016Dziś, 18 kwietnia 2016 r. rozpoczęły się egzaminy gimnazjalne. Trwa właśnie test z zakresu przedmiotów humanistycznych: historii i wiedzy o społeczeństwie oraz języka polskiego. Egzamin z części matematyczno-przyrodniczej odbędzie się się jutro 19 kwietnia - o godz. 9.00. Ostatniego dnia (20 kwietnia) gimnazjaliści napiszą test z języka obcego nowożytnego.

Wszystkim naszym Trzecioklasistom życzymy powodzenia i TRZYMAMY KCIUKI!

Czytaj więcej...

Dopalacze Kradną Życie...

Spotkanie profilaktyczneW piątek  15 kwietnia 2016 r., realizując jedno z zadań wynikających ze szkolnego programu profilaktyki, gościliśmy w szkole przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach st. post. Filipa Paciurę, który zapoznał uczniów klas I i II z problemami wynikającymi z kontaktów z dopalaczami.

Czytaj więcej...

Finał Projektu "Doświadczenia przyrodnicze"

Projekt chemiczny 2016 1W miniony wtorek w Gimnazjum na ulicy Polnej miało miejsce niezwykłe zjawisko. Grupa wybitnych naukowców w składzie: Maria Skłodowska-Curie (Daria Woźna), Albert Einstein (Liwia Sztukowska), Dmitrij Mendelejew (Ania Kaczmarek) oraz profesor Zbigniew (Asia Szablewska) przeprowadziła szereg ciekawych eksperymentów z dziedziny chemii i biologii. 

Czytaj więcej...

Nowości Samorządowe

Nowy SU8 kwietnia odbyło się spotkanie Samorządu Uczniowskiego. Tym razem zobaczyliśmy się w rozszerzonym składzie. Członkowie SU, którzy w tym roku opuszczają mury szkoły, przedstawili nowo wybranym kolegom, na czym polega praca praca na rzecz naszego Gimnazjum. 

Czytaj więcej...

Czytam w podróży... Herberta 2016

Czytam Herberta 20166 kwietnia 2016 r., już po raz czwarty, wolontariusze ze szkół noszących imię Zbigniewa Herberta, jak również przedstawiciele innych szkół niezrzeszonych w Klubie Herbertowskich Szkół zachęcali do czytania.

Czytaj więcej...

Szkoła w Chmurze Microsoft
Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta