Godło Polski
BIP

Aktualności

Walentynki Są Raz w Roku, Pełne Szczęścia i Uroku

Walentynki 201612 lutego br. w naszej szkole świętowaliśmy Walentynki. Dzień zarządziliśmy "dniem na czerwono", rozdawaliśmy wcześniej wysłane kartki z wyznaniami a na korytarzach, podczas przerw słuchaliśmy muzyki.

Czytaj więcej...

Lepszy Internet Zależy Od Ciebie!

DBI 2016 Pod takim hasłem 9 lutego 2016 r. rozpoczęły się obchody Dnia Bezpiecznego Internetu (DBI). Po raz kolejny, w ponad stu krajach na całym świecie odbyły się wydarzenia, mające na celu podkreślenie roli każdego z użytkowników w tworzeniu bezpiecznego i przyjaznego internetu. 

Czytaj więcej...

Wolontariusze z Polnej

WOŚP 201610 stycznia 2016 wolontariusze Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta wzięli udział w XXIV Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Młodzież naszego gimnazjum kwestowała na ulicach miasta pod hasłem " Mierzymy wysoko". 

Czytaj więcej...

Uwaga! Konkurs Fotograficzny!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie fotograficznym. Prześlij nam swoje zdjęcie z ferii zimowych pokazujące, w jaki sposób je spędziłeś. Możesz je dostarczyć pani Marceliny Golińskiej lub przesłać e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Spośród tych zdjęć specjalnie wybrane grono nauczycieli wstępnie wybierze prace, które zostaną zaprezentowane na korytarzu szkolnym i na które będą głosować uczniowie naszej szkoły. Zdjęcia będą oceniane pod kątem tematycznym i artystycznym. Przewidziane są nagrody książkowe i talony pozwalające wam przedłużyć nieco tegoroczne ferie.

Plakat o konkursie

Regulamin konkursu

Świętujemy!!!

Wigilie klasowe 2015 1Tradycją w naszej szkole są Wigilie klasowe organizowane przez poszczególne klasy i wychowawców. Tego dnia wszyscy akcentują zbliżające się Święta i Wigilię. Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie spotykają się w swoich klasach, wspólnie łamiąc się opłatkiem, składając życzenia i śpiewając kolędy.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta