Godło Polski
BIP

Aktualności

Sukces Martyny, Kajetana i Wojciecha

Finaliści27 listopada 2015 r. w Suchym Lesie odbyły się eliminacje rejonowe Wojewódkiego Konkursu Biologicznego. Natomiast 12 grudnia 2015 r. w Luboniu odbyły się podobne eliminacje Wojewódzkiego Konkursu Historycznego. Merytorycznie konkursy obejmują wiedzę i umiejętności zawarte w podstawie programowej kształcenia ogólnego z biologii i historii w gimnazjum, poszerzone o zagadnienia szczegółowe regulaminu oraz (z historii) o dodatkową lekturę. Na wszystkich etapach konkursu uczniowie rozwiązują test konkursowy, który składa się z zadań otwartych i zamkniętych. W konkursie biologicznym - uczennica klasy III C Martyna Dudek uzyskała awans do etapu wojewódzkiego zdobywając 42 punkty. Natomiast do etapu rejonowego konkursu historycznego z naszej szkoły zakwalifikowali się: Kajetan Nowak  z IIIc (42 punkty) i Wojciech Nowak z IIIf   (43 punkty).

Gratulujemy im sukcesu i trzymamy kciuki! 

Beata Pyzik, Katarzyna Szablewska

Szlachetna Paczka od Gimnazjalistów

szlachetna paczkaW  grudniu 2015 roku klasa 2E zorganizowała ogólnoszkolną akcję "Szlachetna Paczka". Wszystkie klasy zachęcono do przygotowania paczki a akcję rozpropagowano poprzez plakaty rozwieszone w szkole i artykuł na Facebook'u naszego gimnazjum.

Czytaj więcej...

Mamy Laureatkę!

Marta Bartkowiak11 grudnia 2015 roku uczennica Marta Bartkowiak z klasy IIIF zajęła I miejsce w etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady o Zdrowym Stylu Życia. 

Czytaj więcej...

Lekcja WOS-u z Burmistrzem Miasta i Gminy Wronki

Lekcja WOS z Burmistrzem8 grudnia 2015 roku uczniowie klas II mieli okazję porozmawiać z Burmistrzem Mirosławem Wieczorem o tym, jak funkcjonuje Urząd Miasta i Gminy Wronki.  Burmistrz skorzystał z zaproszenia nauczyciela historii i wos-u p. Marcina Wilka, by przedstawić młodym obywatelom

Czytaj więcej...

Dla Takich Chwil Warto Żyć...

Zbiórka dla TOZ WronkiGimnazjaliści doprowadzili mnie dzisiaj do łez... do łez wzruszenia. Pięknie przygotowana i przeprowadzona zbiórka dla naszego oddziału TOZ i tyle wielkich, ofiarnych serc. Tak piękne, wzruszające słowa, tyle empatii i dojrzałości w młodych ludziach.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta