Godło Polski
BIP

Aktualności

Pożegnanie Zimy Na Lodowisku

lodowisko 613 marca 2015 r. uczennice i uczniowie z klas II d i II c pożegnały zimę, spędzając popołudnie na lodowisku "Misiałek" w Tarnowie Podgórnym. Ich zmagania z jazdą na lodzie wyglądały różnie: jedni od razu  jeździli szybko jak panczeniści, a inni niestety początkowo  trzymali się bandy.

Czytaj więcej...

Finał Turnieju „Jeden z Dziesięciu”.

jeden z dziesieciu 1Dnia 11 marca dziesięciu uczniów naszej szkoły uczestniczyło w finale Turnieju Matematyczno-Przyrodniczego „Jeden z Dziesięciu”. Przez pięć miesięcy na stronie szkoły organizatorzy zamieszczali nowe zestawy pytań z matematyki, fizyki, geografii, chemii i biologii, które uczniowie biorący udział w konkursie musieli rozwiązać. 

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet

Dzien Kobiet 2015 19 marca 2015 roku w naszym Gimnazjum świętowaliśmy Dzień Kobiet. To już nasza tradycja, że przychodzimy wtedy w spódnicach i sukienkach. W prawdzie co niektórzy narzekają, że "dżender", ale jednak nam to jakoś specjalnie nie przeszkadzało. Na przerwach grała muzyka. 

Czytaj więcej...

Nietypowe Zajęcia Wychowania Fizycznego…

nietypowy wf 1Dnia 5 marca 2015r. w ramach zajęć wychowania fizycznego odbyło się spotkanie młodzieży naszego gimnazjum z osobami niepełnosprawnymi czynnie biorącymi udział w sportowym życiu gminy Wronki. Naszymi gośćmi byli Krzysztof Kijek, Jarosław Nowak, Maciej Grzylkowiak oraz Pani Helena Nowak,

Czytaj więcej...

Uwaga! Siatkarska Klasa Usportowiona

statkowka chlopcyW roku szkolnym 2015/16 w Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta po raz pierwszy będzie utworzona klasa usportowiona z rozszerzonym programem z piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców. Zapraszamy wszystkich uzdolnionych sportowo do zapisywana się do tej klasy!

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta