Godło Polski
BIP

Aktualności

Gminne Obchody Święta Niepodległości

Gminne obchody Święta Niepodleglości11 listopada obchodziliśmy 97 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Społeczność Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach reprezentował Poczet Sztandarowy: Weronika Cembrowicz, Wojciech Biniek i Marta Bartkowiak

Czytaj więcej...

„Jeszcze jeden listopad do okna zapukał...

Święto Niepodległości...żółtych liści szelestem. I znów nas odszukał. Nas, zapatrzonych w przeszłość.” 

We wtorek, 10 listopada 2015 r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel, upamiętniający wydarzenia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj więcej...

Pod Znakiem Konkursów Przedmiotowych

W październiku i na początku listopada 2015 r. odbywały się w naszej szkole eliminacje do konkursów przedmiotowych organizowanych dla uczniów gimnazjów województwa wielkopolskiego. Brało w nich udział 48 ucznów, przeważnie z klas trzecich. Do etapu rejonowego zakwalifikowało się siedmioro uczniów:

  • w konkurs biologiocznym: Marta Bartkowiak, Wojciech Biniek, Martyna Dudek, Agnieszka Sokołowska i Krzysztof Wiśniewski
  • w konkursie historycznym: Kajetan Nowak i Wojciech Nowak.

GRATULACJE!!!

Zaduszki

zaduszki 2015 14 listopada 2015 r. uczniowie naszej szkoły wraz z księdzem Szymonem Kaźmierczakiem wybrali się na cmentarz parafialny we Wronkach. Wszyscy modlili się za zmarłych ze swoich rodzin a także za spoczywających na wronieckim cmentarzu więźniów politycznych, księży oraz nauczycieli. 

Czytaj więcej...

Halloween'owa Polna

halloween 201530 października w naszej szkole odbył się Halloween'owy wieczorek filmowy. Zainteresowani uczniowie, zapisani wcześniej na liście, zebrali się przed 17:00 w auli. Obejrzeliśmy wspólnie film, który został "ucięty" 10 minut przed końcem.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta