Godło Polski
BIP

Aktualności

Nasza Nowa Biblioteka

biblioteka3Aktyw biblioteczny przeprowadził małą metamorfozę. Za zgodą p. Dyrektor Jolanty Michalak przy finansowym wsparciu Rady Rodziców wnętrze naszej biblioteki "rozkwitło na nowo". Dzięki fototapecie przy nowych stolikach i krzesłach możemy zagłębiać się w literaturze, w pięknym otoczeniu i miłej atmosferze.

Czytaj więcej...

Edukacja Samorządowa w Praktyce

Edukacja samorządowa - na sesjiPowszechnie wiadomo, że polska szkoła od ładnych kilku lat przechodzi różne zmiany programowe. Jedną z nich jest uatrakcyjnienie zajęć m.in. z wiedzy o społeczeństwie. Nauczanie pragnie połączyć wiedzę teoretyczną z pragmatyką samorządową.

Czytaj więcej...

Dywanem opadających liści...

Jesienny rajd 7Święto Drzewa - 21 października w tym roku szkolnym gimnazjaliści z Polnej uczcili gazetką informacyjną oraz spacerem wśród czerwieni, żółci i brązów błyszczących w słońcu liści. Zajęcia terenowe klasy I B i II E 

Czytaj więcej...

I Wronieckie Dyktando

Wronieckie dyktando 1W niedzielę, 18 października, odbyło się I Wronieckie Dyktando, które zorganizowała Fundacja Femina Projectoraz Wroniecki Dom Kultury. Nasza szkoła miała swoich licznych reprezentantów,

Czytaj więcej...

„Gdzie Diabeł Nie Może, Tam Nauczyciela Pośle.”

Otrzęsiny klas pierwszych i Dzień NauczycielaTo motto przyświecało nam przez cały apel. 14 października to dla wielu zwyczajny dzień jesienny, jednakże 14 października to również Dzień Edukacji Narodowej.  Nie ma szkoły, w której nie odbywałyby się tego dnia uroczyste spotkania.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta