Godło Polski
BIP

Aktualności

„Gdzie Diabeł Nie Może, Tam Nauczyciela Pośle.”

Otrzęsiny klas pierwszych i Dzień NauczycielaTo motto przyświecało nam przez cały apel. 14 października to dla wielu zwyczajny dzień jesienny, jednakże 14 października to również Dzień Edukacji Narodowej.  Nie ma szkoły, w której nie odbywałyby się tego dnia uroczyste spotkania.

Czytaj więcej...

I Wronieckie Dyktando

dyktandoFundacja "Femina Project" i WOK zapraszają mieszkańców do udziału w I Wronieckim Dyktandzie, które odbędzie się w dniu 18 października w Sali WOK. Wronieckie Dyktando jest realizowane w ramach projektu "Kolorowe biblioteki wychodzą w plener" .

Zgłoszenia do konkursu: formularz on_lineRegulamin dyktanda

Próbny Alarm Przeciwpożarowy

alarm 56 października 2015 r. odbył się w naszej szkole alarm przeciwpożarowy. Ewakuacja przebiegła sprawnie i bez zakłóceń, cała szkolna społeczność szybko znalazła się na boisku szkolnym czyli miejscu zbiórki. Ochotnicza Straż Pożarna przyjechała na czas. Na szczęście był to alarm symulowany.

Czytaj więcej...

Dołącz Do Uśmiechniętych

dzien usmiechu 6W piątek 2 października po raz trzeci obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Uśmiechu. Wszyscy, którzy tego dnia zadbali o żółte elementy swojego stroju (jak zwykle nasza młodzież wykazała się dużą kreatywnością) zwolnieni byli z pytania.

Czytaj więcej...

Serce dla zwierząt

Serce dla zwierzątO tym, że zwierzętom należy pomagać uczniom Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach nie trzeba przypominać. Jak co roku przed zimą gimnazjaliści mobilizują się i zbierają karmę, posłania oraz inne przedmioty, 

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta