Godło Polski
BIP

Aktualności

Piknik z historią

Piknik historyczny

W sobotę (27.10.br.) w Szkole na Leśnej w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości odbył się „Piknik z historią” podczas którego m.in. została przeprowadzona gra edukacyjna z udziałem naszych uczniów. Szkołę reprezentowali przedstawiciele klas VIII w skladzie:

Czytaj więcej...

Wolontariusze w Domu Dziecka

Wizyta w Domu Dziecka

„Każdy ma coś, co może dać innym”
25 października wolontariuszki z naszej szkoły odwiedziły Dom Dziecka w Szamotułach, spotkały się tam z dziećmi na warsztatach tanecznych. Dzieci pod okiem naszych uczennic z klasy III gimnazjum uczyły się posługiwania batonem, czyli pałeczką wykorzystywaną podczas tańca mażoretkowego .

Czytaj więcej...

Wizyta u strażaków

U strażaków25.10.2018 uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta w ramach zajęć świetlicowych udali się do Ochotniczej Straży Pożarnej we Wronkach. Dzięki uprzejmości komendanta dh Stefana Kaszkowiaka i Dawida Mądrawskiego - ratownika medycznego, młodzież miała okazję praktycznie przećwiczyć

Czytaj więcej...

Najwięcej nagród znów dla Wronek...

Nagrodzone

...tak swoją wypowiedź rozpoczął Starosta Powiatowy 24 października br. w Szamotułach. Tegoroczny konkurs ekologiczny odbywał się pod hasłem " Najpiękniejsze Krajobrazy Powiatu Szamotulskiego". Uczniowie naszej szkoły ponownie zaskoczyli organizatorów kreatywnością. Wyszukiwanie wyjątkowej urody zakątków to wyjątkowa gratka dla miłośników

Czytaj więcej...

Dla tych, którzy odeszli

Dla tych, którzy odeszli

24 października uczniowie klasy VI s wraz z wychowawcą udali się na cmentarz parafialny.  Idąc tam młodzież zabrała ze sobą grabie, zmiotki, worki na śmieci i znicze. Ich głównym zadaniem było uporządkowanie mogił więźniów politycznych, którzy zmarli we wronieckim Zakładzie Karnym w latach powojennych.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów