Godło Polski
BIP

Aktualności

Sportowo i Bezpiecznie

dzien sportu i bezpieczenstwa 1w środę 24 czerwca odbył się w naszej szkole Dzień Sportu i Bezpiecznych Zachowań. Wszystkie zespoły klasowe zmagały się w wielce urozmaiconych wyścigach rzędów, aby ostatecznie odebrać z rąk Pani Dyrektor Jolanty Michalak puchar dla najbardziej usportowionej klasy w szkole.

Czytaj więcej...

Kolejny Raz w Londynie...

Londyn 2015 r 15W dniach 15 - 20 czerwca, odbyła się szkolna wycieczka do Londynu. Pierwszego dnia spacerowaliśmy wzdłuż Tamizy i mogliśmy zobaczyć: London Bridge, Tower Bridge, Katedrę Southwark, Teatr Szekspirowski, Millenium Bridge, Katedrę St. Paul’s oraz zwiedziliśmy Galerię Tate Modern.

Czytaj więcej...

Kto "Wyśpiewał" Nagrody?

festiwalW tradycję naszego gimnazjum wpisał się już czerwcowy Festiwal Piosenki. Bardzo serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Urzędu Miasta i Gminy Wronki, który dzięki inicjatywie Pani Hanny Klemenskiej, zechciał objąć patronatem tegoroczny festiwal. 

Czytaj więcej...

Wędrujemy po górach...

Zakopane 5Wyjechały klasy III  E i A oraz klasa II F. Środkami  lokomocji były pociągi oraz busy, którymi poruszaliśmy się w Zakopanem. Wycieczki górskie obejmowały najciekawsze doliny Zakopanego i okolic. Byliśmy w dolinie Strążyskiej, Kościeliskiej,

Czytaj więcej...

Akcja Bezpieczne Wakacje

BW 20158 czerwca 2015 r. nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji Bezpieczne Wakacje. Celem tej akcji jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych. Akcja trwa od 11 maja 2015 do 30 września 2015.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta