Godło Polski
BIP

Aktualności

Z Wizytą u Ducha Karkonoszy

karkonosze 1W dniach od 1 do 3 czerwca uczniowie klas IB, IC, ID oraz 2A uczestniczyli w wycieczce do Kotliny Jeleniogórskiej. Karpacz, który był turystycznym celem wyjazdu,  przywitał wspaniałą wiosenną pogodą.

Czytaj więcej...

Czas na Wycieczki

Biwak w Wągrowcu 2Rozpoczął sie sezon wycieczek szkolnych i biwaków. 1 czerwca 2015 r. na biwak do Wągrowca wyjechały klasy II c i II d. Uczniowie zakwaterowali się w Ośrodku Sportu i Rekreacji, więc korzystali z wszystkich jego dobrodziejstw: siłowni (na świeżym powietrzu), boisk do piłki nożnej, kosza i siatkówki a także z lekkoatletycznej bieżni.

Czytaj więcej...

Projekt - Smacznie i Zdrowo!

Smacznia i zdrowo 230 maja w Gimnazjum  im. Zbigniewa Herberta, odbył się Piknik rodzinny, któremu towarzyszyły smaczne przekąski oraz dobry humor. Poczęstunek przygotowały uczennice klasy II a: Julia Frąckowiak, Julia Radziszewska, Angelika Mamet, Zuzanna Świniarska i Wiktoria Krzyżaniak.

Czytaj więcej...

Wroniecki Piknik Ekologiczny z Udziałem Gimnazjalistów z Polnej.

Piknik Ekologiczny31 maja we Wronkach odbył sie kolejny Piknik Ekologiczny. Młodziez gimnazjum im. Zbigniewa Herberta zawsze aktywnie włącza się w organizację tej imprezy. W tym roku przygotowaliśmy spektakl bogaty w poezję i piosenki ku czci naszej planety. 

Czytaj więcej...

Razem - Lepiej...

Piknik Rodzinny 2015 530 maja, pod hasłem "Rodzinnie, zdrowo i na sportowo" odbył  się w naszej szkole PIKNIK RODZINNY. W jego programie znalazł się spektakl ekologiczny, gry i zabawy sportowe dla uczniów i rodziców, strzelanie z wiatrówki, rowerowy tor przeszkód oraz quiz rodzinny.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta