Godło Polski
BIP

Aktualności

Międzygimnazjalny Konkurs Chemiczny dla Klas I i II

Konkurs chemiczny 2015 2128 maja odbył się Międzygimnazjalny Konkurs Chemiczny dla klas I i II. Do udziału zostali zaproszeni już po raz piętnasty „młodzi chemicy”  z „Leśnej”, Lubasza, Biezdrowa i naszego Gimnazjum. Największą liczbę punktów zdobył Jakub Kwaśny z klasy Ia oraz Kajetan Nowak z klasy IIc.

Czytaj więcej...

Ekologia - Nasza Specjalność

Powiatowy Konkurs Ekologiczny 2015W XXII Powiatowym Konkursie Ekologicznym drużyna z Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta z Wronek zajęła II miejsce. 25 maja w Leśnictwie Dąbrowa niedaleko Pniew odbył się kolejny konkurs sprawdzający wiedzę ekologiczną

Czytaj więcej...

Potyczki Językowe

potyczki jezykoweW piątek- 22 maja 2015 r. juz po raz trzeci uczestniczyliśmy w "Potyczkach Językowych", organizowanych przez Panią Annę Hojnacką z Gimnazjum im. ks. kan. Mariana Maciejewskiego w Pniewach.

Czytaj więcej...

Konkurs Biologiczno-Chemiczny z Elementami Ekologii

20 maja 2015 roku grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w Konkursie organizowanym już po raz XIV przez Liceum Ogólnokształcące im. Janka z Czarnkowa. Uczestnicy musieli wykazać się wiadomościami z zakresu biologii, ekologii i chemii. Wśród dziesiątki nagrodzonych finalistów znaleźli się Łukasz Wiliński z III b oraz Joanna Regdosz z kl.IIc. Serdecznie gratulujemy!

Beata Pyzik i Karolina Kwapisz

 

Recytując "Niepewność"...

Konkurs recytatorski Pniewy15 maja bieżącego roku w Pniewach odbył się XI Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Okresu Romantyzmu szkół gimnazjalnych. Nasz kolega ze szkoły Wojtek Nowak, kierowany przez p. Katarzynę Szablewską, był jednym z wielu uczestników konkursu.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta