Godło Polski
BIP

Aktualności

Wojtek Zdobył "Złotą Wronę"

Wrony 10W piątek, 15 maja 2015 r. o godz. 10:00 w Kinoteatrze Gwiazda odbyła sie uroczystość wręczenia nagród XII edycji Konkursu Literackiego dla młodzieży szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich powiatu szamotulskiego o Złotą, Srebrną i Brązową Wronę.

Czytaj więcej...

Mistrzowie Powiatu Szamotulskiego

mistrzowieW czwartek 14 maja w Szamotułach rozegrane zostały gimnazjalne Mistrzostwa Powiatu w siatkówce plażowej. W rywalizacji chłopców zwyciężyła para naszych uczniów Wojtek Sobek (II E) i Przemek Konieczny (II D) a trzecie miejsce wywalczyli Łukasz Kremer (I B) z Piotrem Roszakiem (I A).

Czytaj więcej...

Sukcesy Naszych Gimnazjalistów

gra miejska8 maja 2015 r., z okazji obchodów Dnia Zwycięstwa odbyła się się Terenowa Gra edukacyjna „Historia, która uczy – II wojna światowa”. Gra została organizowana przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Wronieckiej, Wroniecki Ośrodek Kultury, Urząd Miasta i Gminy Wronki, IPN Oddział w Poznaniu

Czytaj więcej...

Zawody Lekkoatletyczne

mistrzostwa powiat lekkoatletyka 2Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce odbyły się w Szamotułach w czwartek 7 maja. W zawodach medale i jednocześnie awans do zawodów rejonowych zdobyli: Aleksandra Podgórska - srebro  w biegu na 1000 m, Julia Dąbek - brąz w biegu na 100 m, Wojciech Sobek - srebro i Igor Mrowiński  - brąz w skoku wzwyż.

Czytaj więcej...

Obchody Święta Konstytucji 3 Maja

swieto Konstytucji3 MAJA, jak co roku, odbyły się uroczystości związane z uchwaleniem Konstytucji Polskiej. W obchodach nie mogło zabraknąć sztandaru naszej szkoły oraz pocztu kwiatowego. W asyście innych sztandarów z gminy braliśmy udział we Mszy Świętej, a następnie w pochodzie przez Wronki.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta