Godło Polski
BIP

Aktualności

Świętujemy Dzień Konstytucji 3 Maja

Święto Konstytucji 3 Maja 230 kwietnia 2015 r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja przygotowany przez uczniów klas: IIIC, IIID, Ic. Wydarzenie z 1791 r. zostało przybliżone społeczności szkolnej w formie prozy, wierszy, piosenek i tańca. W atrakcyjny sposób uczennice i uczniowie wcielili się w przypisane im role, 

Czytaj więcej...

Trwają Egzaminy Gimnazjalne

Egzamin 2015 2321 kwietnia o godz. 9.00 rozpoczął się egzamin gimnazjalny. Zgodnie z planem pierwszego dnia sprawdzana jest wiedza humanistyczna, drugiego - matematyczno-przyrodnicza, trzeciego - z języków obcych. Każdego dnia uczniowie otrzymają do rozwiązania dwa bloki zadań 

Czytaj więcej...

Laureaci Odebrali Nagrody

Laureaci 2Joannna Regdosz i Kajetan Nowak wraz z rodzicami i panią Beata Pyzik uczestniczyli w gali wręczenia nagród laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Ceremonia wręczenia zaświadczeń Laureatom Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego odbyła się w Poznaniu w Szkole Muzycznej przy ul. Solnej 12. Joanna i Kajetan odebrali gratulacje z rąk Wojewody Wielkopolskiego pana Piotra Florka i Kuratora Oświaty w Poznaniu pani Elżbiety Walkowiak. Powiat szamotulski reprezentowała czwórka gimnazjalistów w tym uczniowie z Wronek.

Czytaj więcej...

Mamy Trzecie Miejsce...

Ratownicy przedmedyczni 8Trzecie miejsce w IX Turnieju Młodzieżowych Drużyn Ratowników Przedmedycznych w Lubaszu zajęła drużyna w składzie: Sandra Wawrzyniak, Julia Zastróżna, Laura Kwiecińska, Kamil Ratajczak. Zadaniem uczniów było rozwiazanie testu oraz udzielenie pomocy na stanowiskach pozoracji.Nasza drużyna wywalczyła trzecią lokatę i wspaniałą apteczkę pierwszej pomocy.

Czytaj więcej...

Rekolekcje Szkolne

rekolekcje 2015 1Wielki Tydzień w naszej szkole to już tradycyjnie Rekolekcje szkolne. Tegorocznym tematem były słowa „Czy masz odwagę bronić wiary?”. Wielki Poniedziałek rozpoczęliśmy modlitwą i konferencją w auli szkolnej. Ksiądz Proboszcz wprowadził nas w tematykę rekolekcji.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta