Godło Polski
BIP

Aktualności

Wielki sukces szkoły w Wojewódzkich Biegach Przełajowych

Wojewódzkie Biegi Przełajowe

W piątek nasi uczniowie brali udział w Wojewódzkich Biegach Przełajowych w Żerkowie. Sam udział w zawodach tej rangi dla naszej szkoły to ogromne wyróżnienie. Zawody zakończyły się dla naszych uczniów ogromnym sukcesem indywidualnym jak i zespołowym. II miejsce na 198 zawodników z całej Wielkopolski zajął Adrian Czaprański zdobywając tym samym srebrny medal. Jako drużyna zajęliśmy 18 miejsce na 64 drużyn. Wszystkim naszym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej...

Rodzice oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej

Przypominamy, że lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej została podana do publicznej wiadomości i znajduje się w gablocie w holu szkoły.
W dniach od 8 do 19 kwietnia należy dostarczyć potwierdzenie przez rodzica kandydata woli zapisu dziecka do szkoły, do której dziecko zostało zakwalifikowane. Druk można pobrać w zakładce REKRUTACJA.
Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych do szkoły nastąpi 29 kwietnia br.

Wybory do SU

Wybory 2019

W ubiegły piątek, 29 kwietnia 2019 r. w naszej szkole, odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Nowi członkowie SU, wybrani w demokratycznych wyborach to: Jan Frankowski, Aleksandra Głucha, Zofia Zielińska, Patrycja Kapłon, Jakub Zielonka, Marta Mielczarek, Aleksandra Adamska, Zuzanna Garstka, Kamil Guziak, Gabriela Roszak.

Czytaj więcej...

Drodzy Rodzice - ZEBRANIE!

Szanowni Państwo, w środę 4 kwietnia 2019 r. o godz. 16.00  odbędą się w naszej szkole zebrania rodziców a po nich, o godz. 17.00 - "otwarta szkoła". Serdecznie zapraszamy!

Matematyka bez pamiętnika

Matematyka bez pamiętnika

W piątek 29 marca 2019 r. czworo uczniów naszej szkoły: Mikołaj Raś, Patryk Kaźmierczak, Paulina Bączyk i Maciej Chudziak brało udział w finale Wojewódzkiego Konkursu „Matematyka bez pamiętnika”. Organizatorem konkursu, który został wpisany w inicjatywy szkolne

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta