Godło Polski
BIP

Aktualności

FERIE!!!

Z okazji ferii zimowych

Drodzy Uczniowie! Pierwsze półrocze roku szkolnego zostało już podsumowane i nadszedł czas zasłużonych ferii zimowych. Życzymy Wam miłych, bezpiecznych ferii zimowych oraz odpoczynku po trudach ciężkiej, kilkumiesięcznej pracy :). Odpoczywajcie więc, wyśpijcie się, cieszcie się urokami zimy, poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Mamy nadzieję, że wrócicie wszyscy zadowoleni, uśmiechnięci oraz wypoczęci, z nową energią do pracy!

W drugim półroczu, od 28 grudnia 2019 r. obowiązywać będzie nowy plan lekcji; w połowie ferii pojawi się on na stronie www.sp3wronki.pl  i w e-dzienniku.

Z wizytą w Laboratorium Wyobraźni

W Laboratorium Wyobraźni

8 stycznia, wczesnym rankiem pojechaliśmy z klasą 4 s i 5 s na wycieczkę do poznańskiego Laboratorium Wyobraźni. Uczestniczyliśmy w różnych zajęciach: sprawdzaliśmy czy można rozdzielić kolory, poznawaliśmy właściwości cieczy, wykonywaliśmy nawet pachnące mydła glicerynowe. Następnie w Planetarium zajęć akustycznych Knoocker zagraliśmy w grę, która wywołała dużo emocji. 

Czytaj więcej...

Nie zapominamy!

Zbieramy karmę

Jak co roku, w ferworze świątecznych przygotowań, nie zapomnieliśmy o naszych braciach mniejszych. Młodzież, pod opieką pani Pyzik, pani Wituskiej oraz pani Borowiak, przeprowadziła zbiórkę dla podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami we Wronkach.

Czytaj więcej...

Dziś niebo się otwiera

Jasełka 2018W klimacie świąt Bożego Narodzenia i blasku choinkowych świec, rozpoczął się piątek 21 grudnia 2018 r. -  ostatni przed feriami dzień. Już od rana dało się odczuć magiczną, świąteczną atmosferę, nie brakło uśmiechów, uścisków, a nawet wzruszeń. Odbyły się więc klasowe wigilie, podczas których podzieliliśmy się opłatkiem,

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów
Poczta