Godło Polski
BIP

Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

Pasowanie na ucznia

Święto Edukacji Narodowej w naszej szkole rozpoczęło się spotkaniem z mistrzem świata w trikach piłkarskich - Pawłem Skórą. Nasz gość zaangażował do swojego pokazu również uczniów i nauczycieli.
Następnie rozpoczął się uroczysty apel, w czasie którego odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych oraz zerówkowiczów.

Czytaj więcej...

Zwycięstwo Wojtka

Zwycięstwo Wojtka

W piątkowych zawodach przełajowych, które odbyły się w Żerkowie świetną formą wykazał się Wojtek Remisz z klasy V s. W biegu w kategorii chłopców z rocznika 2008 został Mistrzem Wielkopolski Zrzeszenia LZS. Oprócz Wojtka w biegach uczestniczyli jeszcze inni uczniowie z naszej szkoły:

Czytaj więcej...

Strażnicy Czystego Powietrza

Laureaci

11 października 2019 r. uczniowie naszej szkoły: Anna Kowalska, Leticja Wallicht, Mikołaj Raś, Mateusz Rusin, Tomasz Stołowski zostali Laureatami Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego - Drzewo Franciszka. W tegorocznej edycji tego konkursu wzięło udział ponad 70 szkół z całej Wielkopolski. Organizatorem konkursu była Fundacja Zakłady Kórnickie.

Czytaj więcej...

Spotkanie z panią policjantką

Spotkanie z policjantką

9 października 2019r. odbyło się spotkanie najmłodszych uczniów naszej szkoły z Panią policjantką Eweliną Grzeszkowiak z Komisariatu Policji w Szamotułach. Celem wizyty było przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Pani policjantka przybliżyła dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, przypomniała numery alarmowe oraz zasady zachowania się

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Zwierząt...

Światowy Dzień Zwierząt

...uczniowie klasy VIIb i VIIs uczcili gazetką informacyjną pt: "Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę". Treści gazetki zwracają uwagę na zwierzęta wokół nas, za które jesteśmy odpowiedzialni. Każdy człowiek musi pamiętać o tym, że zwierzę nie jest rzeczą 

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta