Godło Polski
BIP

Grudniowy Ranking Klas

ranking ozdoby 1Jak co roku Samorząd Uczniowski w ramach Rankingu Klas ogłosił konkurs na najładniejszą ozdobę świąteczną. Uczniowie mogli, wybierając dowolną technikę, wykonać bombkę, szopkę lub kartkę świąteczną. Każdej z dwunastu klas, które oddały swoje prace opiekunowie samorządu przyznali 10 punktów do Rankingu Klas.

Czytaj więcej...

Eliminacje Konkursów Przedmiotowych - Podsumowanie

W październiku i listopadzie odbyły się w naszym gimnazjum eliminacje szkolne Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Miło nam poinformować, że do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

  • Wojewódzki Konkurs Historyczny - Wojciech Nowak z klasy II F
  • Wojewódzki Konkurs Chemiczny -  Łukasz Wiliński z klasy III B
  • Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego - Aleksandra Sokołowska z klasy III c
  • Wojewódzki Konkurs Biologiczny - Paulina Mazańska z klasy III C, Kajetan Nowak, Joanna Regdosz -klasa II c.

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się Wojciech Nowak!!!

GRATULACJE!!!

Próbne Egzaminy

egzaminy 5W dniach 9 - 11 grudnia odbyły się w naszej szkole próbne egzaminy gimnazjalne. W pierwszym dniu uczniowie zmierzyli się z zadaniami z zakresu języka polskiego, histo¬rii i wiedzy o społeczeństwie. Drugiego dnia rozwiązywali zadania z matematyki, biologii, chemii, fizyki i geografii. Trzeciego dnia gimnazjaliści rozwiązywali zadania z języka 

Czytaj więcej...

Uwaga, Szanowni Rodzice!

Dnia 10 grudnia o godzinie 16.00 w świetlicy szkolnej odbędzie się spotkanie dla wszystkich rodziców z dietetykiem i psychologiem. Tematyka spotkania dotyczyć będzie problemów związanych z okresem dorastania m.in. zaburzeń odżywiania, wpływu siedzącego trybu życia na kondycję dziecka, samouszkodzeń.
Zapraszamy serdecznie! 

Przypominamy również, iż o godz. 16.30 odbędą się  zebrania klasowe a o 17.00 w hali sportowej spotkania z nauczycielam ("Otwarta Szkoła"). O godz. 17.15 w świetlicy szkolnej spotkają się trójki klasowe.

  Maria Kęsy, Alicja Kochańska-Swaryczewska

Mikołajki Pod Znakiem Dobrych Manier

savoir vivre 16Dobre maniery, bon ton i savoir vivre królowały 6 grudnia 2014 r. w Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta. W mikołajkowe święto podsumowaliśmy bowiem listopadową pracę nad szlifowaniem kindersztuby gimnazjalistów. 

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta