Godło Polski
BIP

Mateusz Naparty Zajął Drugie Miejsce w Finale Regionalnym Konkursu Wiedzy o Prawie!

mateuszW dniu 29 marca 2014 roku w szkołach wielkopolskich: podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych odbył się szkolny etap II edycji Konkursu Wiedzy o Prawie organizowany przez Okręgową Izbę Radców Prawnych (OIRP) w Poznaniu pod Patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

Czytaj więcej...

Święto Konstytucji 3 Maja

kon230 kwietnia 2014 odbył się w naszym gimnazjum apel z okazji Święta Narodowego 3 Maja. W stworzonym przez nauczycieli i uczniów montażu słowno- muzycznym fragmenty XVIII- wiecznej konstytucji przeplatały się z piosenkami współczesnych wykonawców (Marek Grechuta, Chłopcy z Placu Broni, Sztywny Pal Azji) śpiewanymi, a nawet granymi, przez naszych uczniów. Uwieńczeniem uroczystości był zatańczony przez uczniów szkoły reprezentacyjny polski taniec narodowy, czyli polonez.

Czytaj więcej...

Święto Patrona

her3

Tradycyjnie w rocznicę nadania imienia Zbigniewa Herberta naszej szkole, odbył się apel poświęcony Jego pamięci. Tym razem było to widowisko multimedialne przygotowanie przez uczniów klasy I c i I d, pod tytułem "Pudełko zwane wyobraźnią, czyli pierwszaków interpretacja Herberta". Przygotowując spektakl uczniowie postanowili oprzeć się na motywach antycznych twórczości Patrona i ich współczesnym rozumieniu.

Czytaj więcej...

Nagroda Weroniki Stachowiak

wer22Lokalna Grupa Rybacka „Warta-Noteć” ogłosiła konkurs fotograficzny pt. "„Unia Europejska – każdy korzysta, nie każdy wie! Jak Unia Europejska zmieniła twoje okolice?”

Czytaj więcej...

Konkursy Biologiczno-Chemiczne z Elementami Ekologii

ko9

Dnia 20 maja 2014 roku wraz z panią Pyzik uczestniliśmy w XXI Konkursie Wiedzy Ekologicznej PCK. Składał się on z trzech etapów: indywidualnego testu ekologicznego, zadań w terenie oraz testu, który pisaliśmy całą naszą grupą.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta