Godło Polski
BIP

Aktualności

Drodzy Rodzice - ZEBRANIE!

Szanowni Państwo, w środę 30 stycznia 2019 r. odbędą się zebrania z rodzicami podsumowujące I półrocze (wywiadówki). Serdecznie zapraszamy:

  • Rodziców uczniów klas IV - VII - na godz. 16.00 do sal lekcyjnych

  • Rodziców uczniów klas VIII i III gimnazjum - na godz 16.00 do szkolnej auli na spotkanie z przedstawicielem Zespołu Szkół nr 1 i na godz. 16.30 na spotkanie z przedstawicielem Zespołu Szkół nr 2. O godz. 17.00, w salach lekcyjnych odbędą się zebrania z wychowawcami klas.

O godz. 17.30 w świetlicy szkolnej odbędzie się również zebranie trójek klasowych w sprawie organizacji zabawy karnawałowej - Balu z Trójką.

Specjalny list do Rodziców

Specjalny list dotyczący zagadnienia (kliknij, aby go przeczytać!) zażywania substancji psychoaktywnych przy okazji rozpoczynających się ferii zimowych, jak i całego roku szkolnego skierowali do rodziców i opiekunów Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas oraz Komendant Główny Policji Jarosław Szymczyk. Przedstawili w nim obecnie obowiązujące rozwiązania prawne, które ułatwiają walkę z substancjami potocznie określanymi jako „dopalacze”, a przede wszystkim zaapelowali o odpowiednie wsparcie dla młodych ludzi. Główny Inspektor Sanitarny oraz Komendant Główny Policji zaznaczyli, że kluczowe w walce z narkotykami jest podnoszenie świadomości i podkreślanie destrukcyjnego wpływu substancji psychoaktywnych na życie i zdrowie dzieci.

(źródło: list Minister Edukacji Narodowej do dyrektorów szkół)

FERIE!!!

Z okazji ferii zimowych

Drodzy Uczniowie! Pierwsze półrocze roku szkolnego zostało już podsumowane i nadszedł czas zasłużonych ferii zimowych. Życzymy Wam miłych, bezpiecznych ferii zimowych oraz odpoczynku po trudach ciężkiej, kilkumiesięcznej pracy :). Odpoczywajcie więc, wyśpijcie się, cieszcie się urokami zimy, poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Mamy nadzieję, że wrócicie wszyscy zadowoleni, uśmiechnięci oraz wypoczęci, z nową energią do pracy!

W drugim półroczu, od 28 grudnia 2019 r. obowiązywać będzie nowy plan lekcji; w połowie ferii pojawi się on na stronie www.sp3wronki.pl  i w e-dzienniku.

Z wizytą w Laboratorium Wyobraźni

W Laboratorium Wyobraźni

8 stycznia, wczesnym rankiem pojechaliśmy z klasą 4 s i 5 s na wycieczkę do poznańskiego Laboratorium Wyobraźni. Uczestniczyliśmy w różnych zajęciach: sprawdzaliśmy czy można rozdzielić kolory, poznawaliśmy właściwości cieczy, wykonywaliśmy nawet pachnące mydła glicerynowe. Następnie w Planetarium zajęć akustycznych Knoocker zagraliśmy w grę, która wywołała dużo emocji. 

Czytaj więcej...

Nie zapominamy!

Zbieramy karmę

Jak co roku, w ferworze świątecznych przygotowań, nie zapomnieliśmy o naszych braciach mniejszych. Młodzież, pod opieką pani Pyzik, pani Wituskiej oraz pani Borowiak, przeprowadziła zbiórkę dla podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami we Wronkach.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Informacje o ubezpieczeniu uczniów
Poczta