Godło Polski
BIP

Aktualności

Z serdecznymi, świątecznymi życzeniami...

Świątecznie...

Oprócz wystawy plakatów przedstawiającej tradycje i zwyczaje świąteczne w różnych krajach świata uczennice klasy 8c: Gosia Mierzwa, Weronika Machnicka, Ola Duda, Agata Dymek, Iza Buszka i Paulina Bączyk przygotowały dekoracje świątecznych stołów. Wystawę można było podziwiać w auli szkolnej.

Świątecznie

Na szkolnym korytarzu możemy oglądać piękną wystawę przedstawiającą tradycje i zwyczaje świąteczne w różnych krajach świata. Prace przygotowali chętni uczniowie z klas siódmych. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością. Zachęcamydo oglądania i czytania zamieszczonych informacji. Oprócz wystawy plakatów przedstawiającej tradycje i zwyczaje świąteczne w różnych krajach świata uczennice klasy 8c:

Czytaj więcej...

Trwają próbne egzaminy...

Próbne egzaminy

W dniach 18 - 20 grudnia 2018 r. odbywają się  u nas próbne egzaminy dla uczniów klas ósmych szkoły podstawowej i trzecich gimnazjum. To duże przedsięwzięcie logistyczne dla naszej szkoły, gdyż trzeba było zorganizować 2 komisje egzaminacyjne dla klas ósmych i 3 komisje dla klas trzecich; łącznie przystąpiło do egzaminów 281 na 289 uczniów.

Czytaj więcej...

4 kg czekolady dla dzieci uchodźców!

Zbieramy czekoladę

W dniu dzisiejszym (17.12.2018 r.) zakończyła sie zbiórka czekolady dla dzieci uchodźców przebywajacych na terenie naszego kraju. Tabliczki słodkości zostały przekazane fundacji Refugee. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za zaangażowanie i dobre serce.  Sabina Jasińska

Wystawa pająków ludowych

Ludowe pająki

Zapraszamy do oglądania wystawy pająków ludowych, która znajduje się w holu na parterze naszej szkoły. Ozdoby zostały wykonane przez uczniów klasy 4s i 5s w celu podkreślenia uroczystego charakteru zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Przestrzenne, barwne konstrukcje tworzono w całej Polsce, w zależności od zamożności 

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów
Poczta