Godło Polski
BIP

Apel z Okazji Dnia Ziemi i Wręczenie Nagród

apel ziemia 1

30 maja 2014 r. odbył się apel z okazji Dnia Ziemi. Na tym apelu, po spektaklu przygotowanym przez uczniów i ich opiekunki podsumowano Konkursy Matematyczne, które odbyły się w szkole w II półroczu oraz coroczny Konkurs Recytatorski poezji Zbigniewa Herberta. Zwycięzcom nagrody wręczali p. dyrektor Jolanta Michalak oraz zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Wronki p. Robert Dorna.

Czytaj więcej...

Międzygimnazjalny Konkurs Chemiczny

konkurs chemiczny 9

Dnia 10 czerwca 2014 roku siedmioro uczniów naszego gimnazjum wzięło udział w Międzygimnazjalnym  Konkursie Chemicznym dla klas I i II. W  tym roku  konkurs ten odbył się w Lubaszu. Do rywalizacji przystąpiło 19 młodych chemików z trzech gimnazjów. Pytania okazały się trudne, ale dwóch uczniów z naszej szkoły  zdobyło tytuł laureata.

Czytaj więcej...

Projekt: Wystawa Zabawek Fizycznych

DSC 0466 800x536

 W dniu promocji szkoły 21 marca odbyła się prezentacja projektu edukacyjnego z fizyki realizowanego przez uczniów klas drugich. Tematem projektu było zorganizowanie wystawy zabawek fizycznych. Prace nad realizacją projektu rozpoczęły się w listopadzie. Celem było zebranie i samodzielne przygotowanie zabawek wykorzystujących prawa fizyczne. Wśród gotowych zabawek pojawiła się kaczka pijaczka, termometr miłości, kula plazmowa, balansujący ptak, dynamiczne jo-jo.

Czytaj więcej...

Rekolekcje Szkolne

rekolekcje1W Wielkim Tygodniu, w dniach od 14 do 16 kwietnia odbyły się w naszym gimnazjum rekolekcje szkolne.  Rekolekcje rozpoczął ksiądz Kubiak, który wprowadził nas w tematykę rekolekcji oraz poprowadził modlitwę. Następnie uczestniczyliśmy w programie artystyczno-profilaktycznym ANTYMINA: „ Nie daj się wysterować na minę” zespołu Royal rap.

Czytaj więcej...

Dzień Edukacji Narodowej

dzien-edukacji-narodowejCoroczny Dzień Edukacji Narodowej przygotowała w tym roku klasa III a i III f. Zaproszeni zostali goście – emerytowani nauczyciele naszej szkoły i przewodniczący Rady Rodziców. W imieniu społeczności  szkolnej życzenia nauczycielom złożyli przedstawiciele Samorządu  Uczniowskiego.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta