Godło Polski
BIP

Aktualności

Opatrunek na ratunek

Na ratunek

Zakończyła się akcja”Opatrunek na ratunek”,czas przygotować paczki z najbardziej potrzebnymi rzeczami dla mieszkańców Afryki i wysłać;) W misyjnych przychodniach brakuje dosłownie wszystkiego, dlatego bardzo dziękujemy wszystkim klasom i wychowawcom, którzy włączyli się do akcji;)

Czytaj więcej...

Konkurs recytatorski

Konkurs recytatorski

W piątek, 7 grudnia 2018 roku, w naszej szkole zorganizowany został konkurs recytatorski dla uczniów z klasy czwartej i piątej. Zadaniem uczniów bylo przygotowanie recytacji wiersza Wandy Chotomskiej, Jana Brzechwy lub Juliana Tuwima. Uczniowie klasy czwartej

Czytaj więcej...

Lekcja WOS u Burmistrza

Lekcja wos

W piątek 7 grudnia uczniowie naszej szkoły w ramach lekcji wiedzy o społeczeństwie spotkali się z Panem Mirosławem Wieczorem, burmistrzem Miasta i Gminy Wronki. W trakcie spotkania uczniowie wysłuchali prelekcji na temat funkcjonowania naszej gminy, zasad wyboru burmistrza oraz rady gminy, budżetu naszego miasta, a także inwestycji planowanych na kolejne lata. Nieznany dotąd tajemniczy budynek ratusza,

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Walki z AIDS

Światowy Dzień Walki z AIDS 2018

Każdego roku 1 grudnia obchodzony jest Światowy Dzień Walki z AIDS, którego istotą jest przypomnienie o chorobie wywołanej wirusem HIV oraz o tych, którzy przegrali w tej nierównej walce. Z okazji tego dnia w naszej szkole 4 grudnia odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o AIDS, zorganizowany przez p. Beatę Pyzik i p. Agnieszkę Wydartą.

Czytaj więcej...

Spotkanie z kuratorem rodzinnym

Spotkanie z Kuratorem 1

3 grudnia, do naszej szkoły, na spotkanie z wszystkimi uczniami klas 8, przybyła pani Katarzyna Major - rodzinny kurator z II Zespołu Kuratorskiego Służby Sądowej przy Sądzie Rejonowym w Szamotułach. Celem spotkania była szeroko rozumiana profilaktyka, przeciwdziałanie postawom demoralizującym, zapobieganie czynom karalnym oraz patologiom społecznym.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Informacje o ubezpieczeniu uczniów
Poczta