Godło Polski
BIP

Aktualności

Julia Rusinek powołana do Kadry Wielkopolski U-14

W dniach 5-7.12.2018 w Pępowie, odbędzie się zgrupowanie Kadry Wielkopolski U-14 dziewcząt. Na zgrupowanie to zostało powołane 30 dziewcząt z całej Wielkopolski. Jedną z zawodniczek jest Julia Rusinek, która w kadrze występuje już drugi rok i ma na swoim koncie Vice mistrzostwo Polski. Zgrupowanie to poprowadzi Trenerka reprezentacji Polski U-17 Nina Patalon.
Julia ze swoimi koleżankami będzie uczestniczyła w wielu treningach, a efektem końcowym będzie trening pokazowy przed wieloma Trenerami.

Fabian Myszkowski

Turniej siatkarskich singli dziewczynek

Uczestniczki zawodów

W sobotnie przedpołudnie 1. grudnia hala sportowa na Polnej wypełniła się małymi dziewczynkami, które dopingowane przez swoich rodziców, rozgrywały zawody w siatkarskich singlach. W turnieju uczestniczyły 22 dziewczynki urodzone w 2008 roku

Czytaj więcej...

Święty Andrzej ci ukaże, co ci los przyniesie w darze...

Andrzejki w świetlicy

Zgodnie z dawnymi wierzeniami, noc świętego Andrzeja miała magiczną moc, pozwalającą zerknąć w przyszłość. Obecnie Andrzejki mogą być doskonałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych.
W piątek, 30 listopada obchodziliśmy w świetlicy szkolnej Andrzejki

Czytaj więcej...

Spotkanie z przedstawicielką Policji

Spotkanie z Policjantką

27 listopada wszyscy uczniowie klas siódmych uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach. Tego dnia naszą szkołę odwiedziła sierż. sztab. pani Ewelina Grabowa, która przygotowała dla nas bardzo ciekawą prelekcję na temat konsekwencji prawnych nieletnich.

Czytaj więcej...

Szkoła Małego Inżyniera - GŁOSOWANIE!

ZAGŁOSUJ NA NASZĄ SZKOŁĘ W PROGRAMIE "SZKOŁA MAŁEGO INŻYNIERA"!

Nasza szkoła zgłosiła się do projektu „SZKOŁA MAŁEGO INŻYNIERA”, organizowanego przez Volkswagen Poznań Sp. z o.o. Aby zostać jednym z 13 (trzynastu) Finalistów, należy zebrać największą ilość głosów w ramach głosowania internautów na naszą szkołę. Głosowanie on-line rozpoczyna się od 26.11.2018 r. o godz. 00:00:01

ODDAJ SWÓJ GŁOS NA NASZĄ SZKOŁĘ!!! GŁOSUJEMY CODZIENNIE DO 07 GRUDNIA 2018

Zachęcajcie swoich przyjaciół, rodzinę i znajomych do głosowania na naszą szkołę. Jeden użytkownik może oddać jeden głos dziennie.

Aby oddać głos wystarczy, za pośrednictwem strony internetowej http://szkolamalegoinzyniera.pl kliknąć w nazwę naszej szkoły, a następnie wybrać ikonę "Oddaj głos". Potem należy podać numer telefonu, na jaki wysłany zostanie SMS z kodem. Jeden numer może oddać tylko jeden głos dziennie.

Liczymy na Wasze głosy i wsparcie! Wszyscy działamy na rzecz naszej szkoły!

Plan Lekcji
Informacje o ubezpieczeniu uczniów
Poczta